חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת הבנים של ישראל עד גיל 12 זכתה ב"גביע לאמפו"

נבחרת הבנים של ישראל עד גיל 12 זכתה בשבת, 10 ביולי, בתחרות "גביע לאמפו" לנבחרות שהתקיים באיטליה ונבחרת הבנות עד גיל 12 סיימה כפינאליסטית. התחרות מהווה הכנה לאליפות אירופה לשחקנים ולשחקניות.
נבחרת הבנים גברה 1:2 על נבחרת איטליה וגמלה לה על ההפסד בשלב הבתים. איתמר ורטהיימר ודן ברנד ניצחו במשחק הזוגות המכריע 6:7, 6:3 ו-2:10 בסופר טייברייק.
איתמר ורטהיימר זכה בתואר השחקן המצטיין בטורניר, קיבל שעון יוקרתי וכרטיס חופשי להגרלה הראשית לתחרות יוקרתית שתתקיים באוקטובר באיטליה. הקפטן שליווה אותם, אביחי צאלה: "זו פעם ראשונה שהבנים זוכים בתחרות הזו והם הפגינו רוח לחימה מדהימה". הבנים ייצאו כעת לתחרות טניס יורופ רמה 1 באוסטריה ומשם ימשיכו למוקדמות אליפות אירופה בקרואטיה.
                   נבחרת הבנים והבנות. מימין לשמאל: ליאור דהן, אוולין בורצובה, אלין אמסלם, איתמר ורטהיימר, דן ברנד, אביחי צאלה 
נבחרת הבנות נוצחה בגמר 2:1 על ידי נבחרת מכסיקו. הנבחרת מורכבת מהשחקניות אוולין בורצובה ואלין אמסלם אותן מלווה הקפטן ליאור דהן. הבנות ישחקו גם הן במוקדמות אליפות אירופה שיתקיימו בקפריסין.
העיתון האזורי, "ברשיה היום", פרסם למחרת משחקי הגמר כתבה על התחרות שהתקיימה באזור זה עם תמונות של הנבחרות הזוכות, הבנים של ישראל והבנות של מכסיקו ופרגן גם לאיתמר, השחקן המצטיין של הטורניר.
 העיתון "ברשיה היום" למחרת משחקי הגמר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן