חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרת בנים 12 תתמודד מול סלובקיה בפלייאוף העלייה

נבחרת בנים 12 ממשיכה לקצור הצלחות באליפות אירופה לנוער. היום (שבת) סיימה הנבחרת הישראלית במקום הראשון בבית ב'- ותנסה מחר להעפיל לשלב שמונה הגדולות.
במשחק האחרון בבית הפסידה ישראל לשבדיה 2:1. ישי עוליאל (2) ניצח 3:6,1:6 את ויקטור דלסטרנד (2). עומר חפץ הפסיד 6:2,6:1 לקרל פריברג. במשחק הזוגות המכריע ידע הצמד הישראלי, עומר חפץ ולוקמה הרמן, כי מספיקה להם רק מערכה אחת כדי להעפיל לשלב הבא. את המערכה הראשונה מול דלסטרנד ופיליפ הלין הפסיד הצמד הישראלי 6:4 אך זכה בשנייה עם 3:6. במערכה השלישית, שהייתה לפרוטוקל בלבד עבור הישראלים- הפסידו השניים 6:3.

כאמור, הנבחרת הישראלית סיימה את הבית במקום הראשון וזאת לאחר דרמה לא קטנה. ישראל, קרואטיה ושבדיה סיימו אמנם עם 6 נקודות כל אחת, אך רק מספר מערכות גדול יותר של ישראל (שמונה בסך הכל) הביא לעלייתה. אחרי ישראל, סיימה קרואטיה עם שבע מערכות ואחריה שבדיה, שסיימה עם שש מערכות.

בפלייאוף העלייה לשמונה הגדולות, שיתקיים מחר, תפגוש ישראל את סלובקיה, שסיימה שנייה בבית א'. במקביל, תתמודד שבדיה מול איטליה. שתי המנצחות יעלו לשלב הבא שעתיד להתקיים בעוד כשבועיים.
נבחרת בנות 12 הפסידה היום לצ'כיה 3:0. נעה ירון (2) הפסידה 6:4,6:0 לתרזה פרוצ'זקובה (2), ענבר כהן (1) הפסידה 6:4,6:4 לאנה סלובקובה ובזוגות- הפסידו כהן ועדי שפיגלמן 6:4,6:0 לפרוצ'זקובה ומרקטה וונדרוסובה. מחר תתמודד הנבחרת מול אוסטריה על מקומות 7-8.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן