חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרות לאומיות: עתודת הנשים התכנסה לאימון ראשון

כחלק משיתוף הפעולה בין איגוד הטניס למרכז הטניס, התקיים ביום רביעי האחרון ברמת השרון אימון נבחרות לאומיות אשר איגד בתוכו שחקניות מובילות.
מדובר באימון עתודת נשים שערך שלוש שעות וכלל משחקי יחידים, זוגות ו'דרילים' שונים על המגרש. באימון השתתפו שמונה שחקניות מובילות, מגיל 16 ומעלה: ולריה פטיוק, לי אור, שריי שטרנבך, עמית לב ארי, עופרי לנקרי, ליבי מש, שני בלכר ורונה לויאן.
את האימון העבירה ציפי אובזילר, ביחד עם אסף ימין ואייל אומיד. אובזילר גם מעבירה את אימוני נבחרות הבנות הצעירות ביחד עם ניר חביב, במסגרת פרויקט אתנה לבנות. עוד נכח במפגש שלמה גליקשטיין, ראש האגף המקצועי.
אימוני נבחרות לאומיות מתקיימים פעם בשלושה שבועות ומאגדים בתוכם את מיטב השחקנים בכל קטגוריית גיל, בשיתוף עם מאמניהם האישיים. אימון העתודה הנשית היה השלישי במספר, כאשר לפניו התקיימו שני אימונים לנבחרות צעירות יותר, בגילאי 12-14, שכלל 32 שחקנים.
במסגרת האימונים, מתקיימות גם הרצאות של הצוות המקצועי של איגוד הטניס. הן לאימונים והן להרצאות שותפים אנשי האיגוד והמרכז שכוללים, בין היתר, את שלמה גליקשטיין, רונן מורלי, שלמה צורף וציפי אובזילר. ביום רביעי הקרוב ייערך אימון נבחרות נוסף לגילאי 16-18.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן