חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נבחרות הנוער של ישראל במאבק על הזכייה באליפות אירופה

שבועות עמוסים צפויים לנבחרות הנוער של ישראל. בתחילת השבוע הבא יפתחו הנבחרות את הופעותיהן באליפות אירופה ליחידים ולקבוצות אשר יתקיימו במספר מוקדים שונים ברחבי היבשת.

בנים 12 ישחקו בהולנד (22-25 ביולי) עם השחקנים ישה זמל, ליאם גיגי וינאי בן יוסף. את הנבחרת ילוו המאמנים ליאב כהן ולב טפליצקי.

באותם הימים תשחק בצ'כיה נבחרת הבנות עם השחקניות שירן ארול, קרן רוזן וניקול סבלייב. את הנבחרת ילוו המאמנים ניר חביב ועומרי און.

נבחרת הבנים והבנות של גילאי 14 ישחקו גם כן בצ'כיה (19-25 ביולי) באליפות אירופה ליחידים. בבנים ייצגו את הנבחרת טל גולדנגורן ויהונתן קאופמן, בבנות ישחקו ולריה פטיוק ועמית לב ארי. רוי ורשובר ושירי בורשטיין ילוו את הנבחרות.

נבחרות הבנים והבנות של גילאי 16 ישחקו באליפות אירופה ליחידים שתתקיים ברוסיה (19-25 ביולי). בבנים ישחקו בר בוצר ואור רם, בבנות ישחקו לי לוי ולי אור. את הארבעה ילוו נועם בר ועודד יצקן.

וכידוע, בסוף החודש (28-30 ביולי) תשתתף נבחרת בנים 16 באליפות אירופה לקבוצות, שתתקיים בפעם הראשונה במועדון הטניס בני הרצליה. את הנבחרת יחזק איגור סמילנסקי, ובנוסף למאמן בר, יצטרף גם המאמן אלירן דוייב.

נבחרת הבנים והבנות של גילאי 18 ישחקו בשוויץ (19-25 ביולי) באליפות אירופה ליחידים. בבנים ישחקו דניאל סקריפניק ודור בלפר, ובבנות ישחקו ליאת צימרמן ורונה לויאן. אפי לוי ילווה את שתי הנבחרות.

כמה ימים לאחר מכן (28-30 ביולי), תשתתף נבחרת הבנות באליפות אירופה לקבוצות שתתקיים בצ'כיה. אל צימרמן ולויאן תתווסף ולריה פטיוק, כאשר שירי בורשטיין תלווה את הנבחרת.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן