חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משחקי פלייאוף ליגות בוגרות – 2011

 החל מהיום ניתן לראות את רשימת משחקי הפלייאוף לשנת 2011 באתר איגוד הטניס.

 

את המשחקים ניתן למצוא תחת 'ליגת ווינר' – 'פלייאוף' . יש לבחור את ההצלבה הרלוונטית. לינק לעמוד משחקי הפלייאוף: http://www.ita.co.il/ita_plugins/playoff/

 

הקבוצות המארחות  את המשחקי השלב הראשון מסומנות באייקון של בית לידן.

 

שימו לב שבאותו עמוד נמצא גם לוח הזמנים של משחקי השלב הראשון בפלייאוף.

 

חשוב להדגיש: ניתן להקדים את המשחקים מן התאריכים המצוינים בלו'ז למועד מוקדם יותר (עד 48 שעות לפני מועד המשחק בפועל), בהסכמת 2 הקבוצות, ע'י שליחת בקשת הקדמה של 2 הקבוצות לרכז הליגה – Liga@ita.co.il בציון שמות הקבוצות, הליגות הרלוונטיות, תאריך ושעה של מועד המשחק החדש. מועד המשחק ישונה באופן פורמאלי רק לאחר קבלת מייל חוזר 'השינוי מאושר' מרכז ועדת הליגה והגביע.

 

 

נהלי המשחקים עצמם:

 

הקבוצות רשאיות לשתף אך ורק שחקנים מתוך רשימת השחקנים של הקבוצה. כמובן שאין הוספות או העברות שחקנים לפני הפלייאוף. שחקנים ללא אישור רפואי תקף יימחקו לפני תחילת המשחקים ולא יורשו להשתתף בפלייאוף.

 

 

שיטת המשחקים תישאר זהה כפי שהיה בליגה הסדירה למעט השינוי הבא:

 

*במידה ומושג ניצחון לאחר משחקי היחידים (2:0 בנשים וגברים ארצית או 3:0 בגברים א',ב',ג') אין צורך לשחק את משחק הזוגות אם שתי הקבוצות מסכימות על כך.

 

ניצחון במפגש ייקבע ע'י המדרג הבא: נקודות – הפרש מערכות – הפרש משחקונים. אם ייקבע שיוויון מוחלט בין הקבוצות ישוחק מפגש חוזר לשם קביעת המנצחת ביום שלישי, 19/07/2011 במגרשי הקבוצה שלא אירחה את המשחק הראשון.

 

יש למלא את תוצאות משחקי הפלייאוף באותו עמוד ע'י כניסה לאתר עם שם המשתמש והסיסמה של אחראי הקבוצה ולחיצה על המשבצת הרלוונטית (עמודת 'מפגש 1') – המשבצת תהיה מודגשת בצבע כפי שהיה במהלך מילוי התוצאות של הליגה הסדירה.

 

כל נהלי ועדת הליגה והגביע לגבי משחקי הליגות הבוגרות, לרבות הופעות, הרכבים, חובות קבוצה מארחת וכד' תקפים גם לגבי משחקי הפלייאוף,.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן