חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משחקי חצי הגמר באליפות ישראל לנוער יוצאים לדרך

משחקי חצי הגמר במסגרת אליפות ישראל לנוער ע'ש פסח פוני יתקיימו מחר במועדון הטניס רעננה ובהדר יוסף. היום (רביעי) הסתיימו משחקי רבע הגמר בצורה חלקה, לאחר שאתמול עצרו את המשחקים ממטרים שפקדו את אזור המרכז.

בבנים 18, טל גולדנגורן עלה לחצי הגמר לאחר שניצח 2:6,1:6 את אורן רזניק. כעת הוא צפוי לפגוש לקרב מסקרן את איגור סמילנסקי, שניצח 0:6,1:6 את אלון אליה. בחצי הגמר השני יתמודדו אייל כהן ואביב דרמון. ברבע הגמר ניצח כהן 5:7,6:3,5:7 את דוד מושייב, בעוד דרמון ניצח 4:6,3:6 את ניר שקד.

בבנות 18, לרה פטיוק ניצחה 0:6,1:6 את הילה מזרחי- ותפגוש את לי לוי שניצחה 2:6,3:6 את דניאלה ויטה. שריי שטרנבך העפילה גם היא לחצי הגמר לאחר ניצחון 2:6,3:6,6:3 על קטיה קריבושפוב. בשלב הבא היא תפגוש את ליבי מש שניצחה 4:6,1:6 את מעיין סלע. משחקי חצי הגמר של גילאי 18 יתקיימו ביום חמישי, לא לפני 11:30.
בבנים 16, מור בוליס ניצח 1:6,2:6 את אופיר גרשון וצפוי לפגוש את בן פתאל שניצח 2:6,2:6 את יהונתן קאופמן. אלון שץ גבר ברבע הגמר 1:6,2:6 על שחר אלבז ויפגוש את אוראל אוביל- שניצח 1:6,1:6 את אריה רוזנבאום.
בבנות 16, טליה זנדברג עלתה לחצי הגמר עם 1:6 כפול על ליאור איפרגן, ותפגוש את ולדה צ'רניקוב שניצחה 2:6,1:6 את יאנה טשייב. לחצי הגמר השני עלתה ולריה ניקולייב שניצחה 0:6,1:6 את דנה קמישב. כעת תפגוש ניקולייב את אביטל וייסבוך שניצחה 1:6,2:6 את שיר הורנונג.
בבנים 14, חצי גמר מסקרן יפגיש את ישי עוליאל ועומר חפץ. עוליאל ניצח ברבע הגמר 0:6,1:6 את גונן גינלי, בעוד חפץ גבר על דניאל גורליק 0:6,1:6. ישה זמל, שניצח 1:6,3:6 את יואב ניר, יפגוש בחצי הגמר את גלעד לוי- שגבר על ז'ורדן זוילי 4:6,5:7.
בבנות 14, מאי קמחי ניצחה 2:6,2:6,6:3 את שירן ארול, ותפגוש את אביטל וולף שהדיחה את שון לוצקי עם 2:6,1:6. קרן רוזן ניצחה ברבע הגמר 5:7,1:6 את ניקול סבלייב, ותפגוש את ענבר כהן שניצחה 4:6,4:6 את גאיה סולומון.
יתר משחקי חצי הגמר
בנים 12:
נועם כליפי- איתמר לביא
גלעד תמר- רועי גינת
בנות 12:
ניקול נדל- דריה שוורצמן
פמלה כהן- אילנה טטרואשווילי
בנים 10:
שון קמישב- אופק עזיזה
אלכסנדר גפוננקו- שי בוחניק
בנות 10:
נטע תמיר- בר ספוז'ניקוב
ענת לקוס- שרון אורל ובצקי

צפו בלו'ז למשחקי יום חמישי ברעננה

משחקי חצי הגמר בקטגוריות הגיל 14 ו-18 יתקיימו ברעננה.
משחקי חצי הגמר בקטגוריות הגיל 10,12 ו-16 יתקיימו בהדר יוסף.
 כל משחקי הגמר ייערכו בהדר יוסף.

טקס הסיום צפוי להיערך בשעה 14:00.

צפו בהגרלות המלאות:

בנים 18
בנים 16
בנים 14
בנים 12
בנים 10

בנות 18
בנות 16
בנות 14
בנות 12
בנות 10

כתבות נוספות

דילוג לתוכן