חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משה חביב: "נהניתי מכל רגע בתפקיד"

משה חביב (67) סיים בתחילת החודש את תפקידו כמנכ"ל איגוד הטניס, לאחר שש שנים מוצלחות בהן קידם את הענף ואף הביא אותו, ביחד עם הצוות המסור של איגוד הטניס, להישגים היסטוריים.
חביב, ששימש בעבר כמנכ"ל הפועל ירושלים בכדורסל וכגזבר האיגוד, פעיל בענף מעל ל-40 שנה. ב-15 השנים האחרונות הוא שימש כיו"ר הועדה המארגנת של משחקי הדייויס והפדרציה.
לתפקיד המנכ"ל הוא נכנס לפני כשש שנים והספיק לעבוד תחת שלושה יושבי ראש (אסף חפץ, מיכאל קליין ואסי טוכמאיר). בתקופה זאת שוחקו 14 מפגשי דייויס ו-10 מפגשי פדרציה, מתוכם מספר חסר תקדים של 15 מפגשים ביתיים.
לראשונה גם שוחקו ברצף שני מפגשי פדרציה ביתיים באילת, במסגרת הבית האזורי, שעל הזכות לארחו התמודדו מדינות רבות. במהלך הקדנציה גייס חביב כספים רבים לטובת הענף, והגדיל את התקציב הכללי של האיגוד.
 
""
משה חביב עם מיכאל קליין ואייל רן אחרי עוד ניצחון בדייויס (פוטו גדי)
שש שנים בגוף פעיל כמו איגוד הטניס הן המון הזמן. בתקופה כזאת מתקיימות מאות תחרויות, חלק גדול מהן בינלאומיות, מה שדורש עבודת הכנה רבה. למרות העומס הרב, חביב לא ישכח את רגע השיא בקדנציה שלו: "לא אשכח את הניצחון על הרוסים בהיכל נוקיה, ניצחון שבעקבותיו העפלנו לראשונה בהיסטוריה לחצי גמר גביע דייויס. ההיכל המלא, החשמל ביציעים והשמחה של השחקנים הם דברים שתמיד יישארו בליבי".
אך חצי גמר גביע דייויס הוא אינו מאורע שמתרחש מדי יום. ברוב הימים, מתעסק המנכ"ל בעבודה השוטפת, שטומנת עבודה רבה עם מועדוני הטניס. "הקשר עם המועדונים היה לי חשוב מאוד, ואני מעריך שגם בהמשך אסייע בגיוס כספים למועדונים".
 
""
גם הוא פרש לא מזמן. משה חביב מעניק להראל לוי תשורה לרגל פרישתו (פוטו גדי)
באיגוד הטניס מודים לחביב על עבודתו המסורה לאורך השנים, וצפויים לקיים לו אירוע פרידה כהוקרה על תרומתו לטניס הישראלי. למרות פרישתו, לחביב ברור כי לא יפרוש מהעשייה: "נהניתי מכל רגע בתפקיד ולא אעזוב את הטניס ואסתכל מהצד. תמיד אנסה לסייע לענף ככל שאוכל ואני מאחל לו, ולכל אנשים הטובים שמשרתים בו, המון הצלחה בעתיד". תמה תקופה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן