חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"מקצוען חובבן"- טורניר טניס מיוחד למען עמותת חיבוק ראשון

 
ביום שבת ה7/9/13 ייערך אירוע תרומה ייחודי וראשון בישראל בקאנטרי רמת השרון שבו ייקחו חלק מיטב שחקני הטניס של מדינת ישראל לדורותיהם שישחקו מול אנשי עסקים בכירים וסלבריטאים. בין השמות הבולטים ישתתפו: אנדי רם, יוני ארליך, דודי סלע, אמיר וינטרוב, נועם אוקון, אמיר חדד, הראל לוי ושלמה גליקשטיין. כמו כן, שחקני העתיד של ישראל כגון: בר בוצר, אור רם, איגור סמילנסקי, יוליה גלושקו. בשביל הזכות לקחת חלק באירוע הייחודי ולמען המטרה שהוזכרה לעיל, יתרום כל שחקן חובבן  2000$. מעבר לכך, באירוע תערך מכירה פומבית בהנחיית אורי גוטליב, ובמהלכה יוצעו מוצרים חתומים של רפאל נדאל, רוג'ר פדרר ונובאק ג'וקוביץ' שכל ההכנסות יתרמו גם הן למען עמותת "חיבוק ראשון". אחד משיאי האירוע יהיה משחק ראווה בין אנדיוני לבין דנה פרידר, אייל קיציס, אורי גוטליב ועוד מובילי דעת קהל.
עמותת חיבוק ראשון פעילה כבר שבע שנים ושמה לה למטרה למלא את החלל הנוצר בהיעדר הטיפול ההורי ולספק עד כמה שניתן את הצרכים הרגשיים והקוגניטיביים החיוניים כל כך להתפתחותו התקינה של התינוק. העמותה מטפלת גם בתינוקות בודדים שלא חווים נוכחות הורית מספקת מסיבות שונות. מתנדבות העמותה מחבקות תינוקות מכל מוצא ומכל סיבת נטישה. 
 
מתנדבות "חיבוק ראשון" דואגות לבלות עם התינוק מספר שעות בכל יום, להעניק חום, אהבה ומגע, וכן לשחק, לשיר שירים ולהקריא סיפורים בכל בתי החולים בארץ. הטיפול בכל תינוק נעשה באהבה על ידי קבוצת מתנדבות מצומצמת, המלווה אותו במשך כל תקופת שהותו בבית החולים. בדרך זו אנו מבטיחים שהתינוק לא ייחשף לדמויות רבות מדי, ויוכל לזהות את הדמויות הטיפוליות, בדומה לבני משפחה. חשוב להדגיש ולציין שהעמותה, על תרומתה העצומה, הינה קטנה, יעילה ואיכותית. תחת המנכ"לית פועלות ארבע עובדות סוציאליות וכחמש מאות מתנדבים ברחבי הארץ.
 
לאירוע מתנדבים רבים ובראשם המארחים קאנטרי רמת השרון ובית הספר לטניס אורן בן זקן שמפיק את האירוע ביחד עם  הטניסאי הבנלאומי אנדי רם.
אנו מודים לכם על הבעת רצונכם לקחת חלק באירוע ולתרום להצלחתו.

 

""
 
לפרטים נוספים: ערן קליגר, Kliger/BB&A  יחסי ציבור ותקשורת -0544440455

כתבות נוספות

דילוג לתוכן