חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום שני לרם הראל וסמילנסקי בזוגות, בנות 12 סיימו במקום השלישי

אליפות אירופה ליחידים תצא בקרוב לדרך בקטגוריות גילאי 14,16,18 שישוחקו בצ'כיה, רוסיה ושוויץ, בהתאמה. השבוע סיימו מרבית השחקנים הישראלים את השתתפותם בתחרויות הכנה שונות, בהן הם קצרו הישגים יפים.
נבחרת בנות 12, ששיחקה באיטליה, השיגה ניצחונות חלקים על הונגריה, דרום אפריקה ואיטליה ובחצי הגמר הפסידה לקנדה. במפגש האחרון ניצחה הנבחרת את דרום אפריקה וזכתה במקום השלישי. את ניקול נדל, פמלה כהן ואילנה טטרואשווילי ליווה המאמן שלומי בן עמי.
אור רם הראל שיחק בתחרות ה-ITF בניס שבאוסטריה (רמה 1), שם הוא העפיל עד לרבע הגמר.  רם הראל (11) ניצח בסיבוב הראשון 2:6,3:6 את גרגור סקופברגר המקומי, המשיך עם 2:6,3:6,6:4 על ג'אן זלינסקי הפולני, ובשמינית הגמר הדיח את פדריקו מקארי (8) האיטלקי.
ברבע הגמר הפסיד הישראלי לקווין קצ'ינסקי הגרמני (4). רם הראל זכה במערכה הראשונה עם 5:7, אבל הפסיד את השתיים הבאות עם 6:3,6:2.
בזוגות, הגיעו רם הראל ואיגור סמילנסקי לגמר התחרות לאחר שניצחו ארבעה משחקים. בחצי הגמר הדיח הצמד הישראלי (7) את לוקאס מדלר ודומיניק וודינגר (4) מאוסטריה. במשחק הגמר הם הפסידו לצ'י שאן ג'או מטייוואן ולוקאס מוגביציץ' (6) מלטביה עם 10:4,4:6,7:5.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן