חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום שני לעומר חפץ בקפריסין, קורליצקי וכהן זכו בזוגות

 שבוע מוצלח לנציגי הנוער הישראלים שהשתתפו בתחרות TE בקפריסין, בה הם זכו במקומות הראשונים.

בבנים 14, עומר חפץ (2) ניצח ארבעה משחקים וזכה במקום השני בתחרות. בסיבוב הראשון הוא גבר על ג'ורג' אגיוס היווני 0:6,4:6 והמשיך עם 0:6,1:6 על בס מולר ההולנדי. ברבע הגמר הדיח חפץ את ג'וזף אליס הבריטי עם 0:6,5:7, ולאחר מכן ניצח 1:6,3:6 את רזארט קונגו (4 בתחרות) מסרביה.

במשחק הגמר פגש חפץ את המדורג הבכיר, סמואל רמזוטי מאיטליה, והפסיד לו 6:0,7:6,5:7. בזוגות הגיע חפץ עד לחצי הגמר עם שותפו רונטו ואן טילבורג ההולנדי.

בבנות 14, שלי קורליצקי וענבר כהן (2) זכו בזוגות. השתיים ניצחו ארבעה משחקים. בסיבוב הראשון הן גברו על דריה נזרקינה (רוסיה) ואווה וודר (הולנד) עם 5:7,2:6. ברבע הגמר ניצחו השתיים את קמילה קוקלדזה (רוסיה) ווכריסטה סוויקה (לטביה) עם 4:6,1:6.

בחצי הגמר הן פגשו את המדורגות ארבע, סבטלנה אישבה (רוסיה) ושלין דורן (גרמניה) והדיחו אותן במותחן שהסתיים בתוצאה 3:10,0:6,6:2. במשחק הגמר השתיים המשיכו ביכולת המצוינת שלהן וניצחו 3:6,1:6 את אליזה אומירו (קפריסין) ופאולה מיכאלה אוניטה (רומניה).

ביחידות, שלי קורליצקי הגיעה עד לחצי הגמר לאחר שניצחה יריבות מרוסיה, סלובניה וקפריסין. ענבר כהן הגיעה עד לרבע הגמר, אך הודחה על ידי ג'ורג'י ווקר הבריטית (6). 

 


קורליצקי וכהן עם הגביעים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן