חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום שני לנעה ירון בבוסניה, מקום שלישי לענבר כהן

הישגים נאים לשחקניות הצעירות נעה ירון וענבר כהן, ששיחקו השבוע בתחרות TE (רמה 3) לגילאי 12, וזכו במקומות השני והשלישי בהתאמה. דניאל עוז הגיע בבנים עד לרבע הגמר. התחרות אמנם נערכה על מגרשי חימר, בהם השחקנים אינם מורגלים, מה שלא מנע מהם לרשום מספר ניצחונות רב.
נעה ירון, שזכתה במקום השני, ניצחה בסיבוב הראשון את ויקטוריה וולטר האוסטרית 1:6,1:6. ברבע הגמר ניצחה הישראלית 4:6,4:6 את ברפו קנגיץ מטורקיה ובחצי הגמר ניצחה 2:6,5:7 את יקטרינה קורזובה מרוסיה. במשחק הגמר נחלה ירון את הפסדה הראשון בתחרות ונוצחה 6:0,6:3 על ידי נפיסה ברברוביץ' המקומית.
ענבר כהן העפילה עד לחצי הגמר וזכתה במקום השלישי. בסיבוב הראשון ניצחה 2:6,2:6 את דרגנה ראדיצי'ק המקומית ובשמינית הגמר גברה בקרב ארוך ומייגע על ולריה דמינובה מרוסיה עם 4:6,6:4,3:6. למרות משחקה הארוך השיגה כהן ניצחון גם ברבע הגמר- 0:6,3:6 על אניטה לואלי מאיטליה. בחצי הגמר הפסידה כהן 6:3,6:4 למנצחת התחרות, נפיסה ברברוביץ'.
שתי הישראליות הגיעו גם עד לגמר זוגות שם הפסידו לנפיסה ברברוביץ הבוסנית ולברפו קנגיץ הטורקיה 4:6, 6:7 (9).
דניאל עוז ניצח שני משחקים והגיע עד לרבע הגמר בבנים, שם הפסיד לאנדריי גרוביסיץ' המקומי 7:5,6:2. בזוגות הגיע עוז עד לחצי הגמר יחד עם שותפו נוביק גברילו מבוסניה.
את השחקנים ליווה המאמן אנדריי פרטמן.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן