חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום שני לנבחרת הקוואד באליפות העולם

נבחרות ישראל בכסאות גלגלים השתתפו בשבוע האחרון באליפות העולם בטורקיה. בנבחרת הקוואד (דרגת נכות קשה) שיחקו נועם גרשוני ושרגא ויינברג. הנבחרת הגיעה כדי להגן על התואר בו זכתה אשתקד, לאחר שניצחה בגמר האליפות העולם 0:2 את אנגליה, ובכך ורשמה תואר רביעי בהיסטוריה.
גם השנה הייתה הנבחרת קרובה לשחזר את ההישג, אך בסופו של דבר הפסידה היום (שבת) במשחק הגמר לארצות הברית 2:0 – לאחר ששרגא ויינברג הפסיד 6:0,6:3 לניק טיילור, ונועם גרשוני הפסיד 6:2,6:2 לדייויד וגנר.
נבחרת הקוואד העפילה לגמר לאחר שגברה על איטליה 0:2. שרגא ויינברג ניצח 6:7,2:6 את מרקו אינוצנטי, ונועם גרשוני ניצח 1:6,1:6 את אנטוניו רפאלי. בשלבים המוקדמים של התחרות  גברה הנבחרת הישראלית על שבדיה, קנדה ויפן.
הנבחרת הישראלית שהתחרתה בדרג השני סיימה במקום התשיעי לאחר שניצחה את קרואטיה. אמיר לוי הפסיד 7:5,6:4 לדראזן מיקסיץ', אבל אסף סטוקול השווה עם ניצחון 3:6,5:7 על אנטו ג'וקיץ'. במשחק הזוגות המכריע ניצחו לוי וסטוקול 4:10,6:3,6:7 את ג'וקיץ' ומיקסיץ'.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן