חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום שני לגלושקו בתחרות הזוגות בארה"ב

הישג נפלא בזוגות ליוליה גלושקו. הישראלית עלתה לגמר טורניר שארלוטסביל בארה"ב (50,000 דולרים) ביחד עם אלנה בובינה מרוסיה, בעבר שחקנית טופ 20   . השתיים ניצחו בחצי הגמר את שרון פישמן מקנדה ו-ואלריה סלוביבה מרוסייה 4:6 ו-4:6.

במשחק הגמר הפסידו גלושקו ושותפתה 6:1,6:2 לצמד האמריקני- מריה סנצ'ז ויסמין סצ'נאק (4). בסיום המשחק, אמרה גלושקו: "הן שיחקו הרבה יותר טוב מאיתנו היום, לא היינו חדות כמו במשחקים הקודמים וללא ספק זה שהן משחקות כל הזמן ביחד ואנחנו רק לראשונה  גם עשה את ההבדל. אני רוצה להודות לכל הקהל בארץ שתמך ועודד אותי לאורך השבוע האחרון, ומקווה להצליח ולשחק טוב גם בתחרות הבאה שמתחילה כבר ביום שלישי".

 

ביחידות, לאחר שהפתיעה את המדורגת שש, אריקה סמה מיפן, עם 6:7,6:4,1:6, הפסידה גלושקו בסיבוב השני 7:6,4:6,6:1 לשאנל סימונס מדרום אפריקה.

שחר פאר תשחק השבוע בעוד טורניר חימר מהדרג השני בבודפסט, טורניר בו זכתה בעבר פעמיים אנה סמאשנובה. פאר תפתח מול אלכסנדרה ווזניאק מקנדה.

דודי סלע זכה להגרלה נוחה בטורניר בלגרד ויפתח מול עולה מהמוקדמות. אנדי רם ויוני ארליך מדורגים 3 בטורניר הזוגות. יוליה גלושקו תשחק בטורניר חימר ע"ס 50,000 בפלורידה ואלו אמיר וינטרוב ידורג 1 בפיוצ'ר ע"ס 10,000 דולר שיערך בשבוע הבא באשקלון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן