חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מפגש הדייויס מול דרום אפריקה יתקיים באולם באשדוד

איגוד הטניס בישראל בחר לקיים את מפגש הדייויס של נבחרת ישראל מול דרום אפריקה, בעוד כחודשיים, ב"היכל טוטו הקריה" באשדוד.

לראשונה תארח אשדוד מפגש דייויס של הנבחרת, והוא יתקיים באולם המכיל כ-2,200 מושבים, כאשר לאחר התאמתו לטניס הוא יוכל לקלוט כ-1,600 אוהדים בכל אחד מימי המשחקים. מפגש הפלייאוף יתקיים בשישי ושבת (4 ו-5 במארס) כאשר הנבחרת שתנצח תעלה למאבק על העלייה לבית העליון והמפסידה תרד לבית 2. זהו מפגש הדייויס הראשון המתקיים בישראל לאחר ארבע שנים וחצי.

ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, ומנכ"ל רשות הספורט העירונית יורם אסרף התגייסו ונענו לבקשות איגוד הטניס והעמידו את המתקן, כולל חדרי הספח והמשרדים, לרשות האיגוד למשך כעשרה ימים. משחקי הכדורסל של מכבי אשדוד גברים ונשים הועתקו לאולמות אחרים ובנוסף תשודרג התאורה באולם כדי שתעמוד בתקנות המחמירות של ה-ITF. מלבד אשדוד נבחנו מספר אולמות בערים שונות בארץ, אולם הוחלט לבחור ב"היכל טוטו הקריה".

יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "אנחנו שמחים ונרגשים להגיע לאשדוד למפגש דייויס. אנו בטוחים שהקהל יהנה מרמת טניס גבוהה וסומכים על שחקני הנבחרת ומאמניה שילחמו כמו תמיד עבור הדגל. כחלק מהאג'נדה שלנו באיגוד הטניס, אנו דואגים להביא את הטניס לכל רחבי ישראל. אשדוד זו עיר של ספורט, קיימים בה שני מועדוני טניס עם מאות שחקנים, ובנוסף מתעתד לקום בתוך כשנתיים מתקן טניס מהמתקדמים בישראל. זו הזדמנות לקדם את הענף באחת הערים הגדולות בישראל ואנו מאמינים שהנבחרת שלנו תקבל דחיפה ביתית ואוהדת במפגש החשוב הזה. אני רוצה להודות לראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי ומר יורם אסרף על קבלת הפנים והרצון העז לארח את המפגש אצלם. תודה לשאר הערים על הרצון לארח את המפגש, מה שמעיד שענף הטניס הוא משמעותי וחשוב".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן