חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מפגש הדיוויס מול יפן יתקיים בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב!

לאחר שבועיים מלאי אמוציות ותהפוכות איגוד הטניס סיכם עם חברת היכלי הספורט ת״א יפו על קיום מפגש גביע הדיוויס מול נבחרת יפן בחודש ספטמבר הקרוב בהיכל קבוצת שלמה בת״א.

האירוע יתקיים ב 17-16 בספטמבר וצפוי מפגש מול נבחרת אטרקטיבית ברמה גבוהה מאוד אשר בשורותיה נמצאים חמישה שחקנים מהטופ 200 העולמי ובראשם יושיהיטי נישיוקה המדורג 30 בעולם.

המהלך התבצע לאחר שבועיים של עבודה מאומצת ומשא ומתן עם לא מעט עיריות וביניהן חיפה, באר שבע רעננה, חולון ואשדוד. בשל העובדה שהאיגוד שוכר את האולם ל 10-8 ימים לטובת המפגש היו מעט אלטרנטיבות מכיוון שמרבית האולמות בישראל תפוסים כמה חודשים קדימה. עשרות שיחות התקיימו עם ה- ITF מכיוון שהמתקן והמשטח בחדרה אושר כבר לפני כחודשיים ועל האיגוד היה להתחיל בהליך של אישור מתקן, משטח ומלון חדשים.

אבי פרץ יו״ר האיגוד:״עברנו שבועים לא פשוטים. ראשית אני רוצה להגיד תודה לכל מי שפנה והביע רצון לעזור בסיטואציה המורכבת שנקלענו אליה, כולל מנהל אגף הספורט בעיריית באר שבע מאיר אלפסי, רוני גרין ממועדון הטניס ברעננה, יורם אסרף מנכ״ל רשות הספורט באשדוד ומנכ״ל אתוס בחיפה יגאל זאבי. לצערנו, בכל אחת מהערים הנ״ל היתה בעיה נקודתית שבעטייה לא ניתן היה לקיים את האירוע שם. אני שמח שמנכ״ל חברת היכלי הספורט מר מאור בנימיני וצוותו עשו הכל כדי שהאירוע יתקיים בהיכל שלמה כולל מספר מהלכים לא שגרתיים מצידנו ומצידם ועד היום עוד מצאנו פתרונות לבעיות שצצו לאחרונה.

החלטת עיריית חדרה הפתיעה אותנו מכיוון שקיימנו מספר פגישות וביקורים והיו לנו ציפיות גדולות מהמפגש במיקום החדש. אני חושב שקיום דיוויס בחדרה היה יכול לקדם את הענף באזור גיאוגרפי שענף הטניס כמעט ולא קיים בו. באופן אישי חבל לי מאוד שפלח מסוים באוכלוסיה גורם עוול לפלח אחר והתגובות של החלק המאוכזב בעיר חדרה מגיעות אלי באופן אישי ואני מבין ללבם

כאמור, ההחלטה של עיריית חדרה היתה קשה מאוד עבורנו ואני מקווה שהנזק הכלכלי והתדמיתי מול ה ITF שנגרם לנו לא יהיה כבד מדי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן