חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"מפגשישי" (IC FRIDAY) איכותי במועדון "סטיל טניס" באכדיה

"מפגשישי" (IC FRIDAY) איכותי במועדון "סטיל טניס"באכדיהמאת: רוני גולדמן


IC ISRAEL קיים ביום שישי – ה 12\12 בצהריים, במגרשי מועדון "סטיל טניס" באכדיה- מפגש טניס איכותי בהשתתפות טניסאים מהשורה הראשונה, באווירה חברתית מענגת(שילוב שהינו רוחו ומהותו של  ארגון ה-IC ( ה-International Tennis Club ). 
המשתתפים: עודד טייג- מאמן הטניס הבכיר, מאמנה בעבר של שחר פאר וכיום מנהלה המקצועי של יוליה גלושקו, רוני ורטהיימר, משחקני הנוער המובילים של ישראל בעבר, יחד עם 2 בניו, רוי ודור, בני ה 20 פלוס- ועידן רוט, גם הם בעבר הקרוב טניסאי נוער מצטיינים, משה לובצקי, רוני בירון, בת שבע מנדל, יעל ויטלה, שלומית סבירסקי, ג'נין שטראוס(שחקנית גביע הפדרציה בעבר), יעקב בסן ורוני גולדמן- כולם מאלופי מאסטרס הסניורים, ורבים מהם מזוכי המדליות במכביה האחרונה.

כן הוזמנו והשתתפו באירוע כמה אורחים : סנדרה וארגאס- טניסאית מצטיינת מפרו, והטניסאים המובילים של מועדון "סטיל טניס" אכדיה: שגריר סלובקיה בישראל ראדובן ג'ווריק, אלפרדו קפדקי, ג'רום פריינטה וקארן ורטהיים. כיבדו את האירוע בנוכחותם גם שחקני גביע דייויס וקפטנים ומאמני נבחרת הדייויס בעבר- ד"ר איאן פרומן-נשיא הכבוד של ISRAEL IC ויוסי שטבהולץ, יאיר ורטהיימר, וכמובן רון סטיל- שאירח את האירוע באדיבותו -מאמן הנבחרת בעבר וכיום נשיא IC ISRAEL. טניס ברמה הגבוהה טניסאים כאלו, מזג אויר אירופאי נעים וקריר, מועדון מטופח ויפה. לא יכולנו לבקש יותר מזה ואכן קיבלנו טניס ברמה הגבוהה, במשך שעתיים וחצי מהנות מאוד, לשחקנים ולצופים. האוירה היתה, כיאה ל- IC, חברית, לאורך כל האירוע, כאשר בין המשחקים ובסיומם נהנו כולם מחברותא, מתובלת בכיבוד קל טעים וקפה משובח ומשקאות קלים.
בסיום האירוע נערכה הרמת כוסית לכבוד המשתתפים ולרגל חג החנוכה, ונישאו דברי תודה למארגנים, ולמשתתפים והנוכחים. על פני כולם היה נסוך החיוך של כייף והנאה. גם מהאדרנלין שזרם בגוף אחרי המשחקים הטובים. זוהי רוח ה-IC.
ארגון יחיד ומיוחד.

פיקנטי: 3 ורטהיימרים על מגרש אחד(ורביעי צופה בהם…) במשחק מרכזי בקטגוריית הזוגות החזקה זכינו לצפות במפגש פיקנטי: רוני ורטהיימר (יחד עם רוני בירון)- מול 2 בניו רוי ודור המוכשרים .טניס מצויין, ובעיקר חוויה מרגשת לאבא רוני ולא פחות לבניו, כשבמשחק צופה הדוד יאיר, ורטהיימר אלוף ישראל ושחקן גביע דייויס בעבר. מרגש. בבית הזוגות זכו הורטהיימרים הצעירים-רוי ודור, תוך הפגנת טניס מעולה, כפי שהיציגו כל הזוגות והמשתתפים במפגש בכלל, במשחקיהם.
""

בזוגות המעורבים נערכו משחקים מרתקים ומהנים- ובבית זכו יעל ויטלה(איזה טניס!) ורוני גולדמן(שמקווה להתחיל להתאושש מפציעה מתמשכת). בזוגות נשים זכו בת שבע מנדל ויעל ויטלה. ברכות לעודד טייג על הצטרפותו ל- COMMITTEE אנחנו שמחים מאוד ומברכים את עודד טייג על הצטרפותו ל-IC ISRAEL COMMITTEE.
אין ספק שעודד מביא עימו רוח חדשה, מקצוענות בינלאומית, ובעקבותיו, אנו מקווים, יצטרפו לארגון שלנו טניסאים מהטובים בארץ, בגילאי הצעירים יותר- 20-40, אשר יפיחו רוח רעננה בקרב הארגון, בדרך אל הרחבת פעילות- בין היתר נסיעה למפגשים תחרותיים של ה -IC בחו"ל, אירוח נבחרות IC מחו"ל בארץ ומפגשי טניס מקומיים אותם נמשיך ליזום.
תודות מקרב לב לרון, איתנה וסער סטיל- על האירוח הלבבי ב
מועדונם סטיל טניס, אכדיה, ארגון תכנית המשחקים, האוירה המצויינת והכיבוד הטעים. לבת שבע מנדל,Honorary Secretary של IC ISRAEL, על היוזמה למפגש ועל התכנון ועבודת ההכנה הרבה והמסורה שלה, שהביאה להצלחת האירוע. על ה"קאווה" המשובחת שלגמנו בהרמת הכוסית לחג ולרגל האירוע בסיומו ולכל מי שעוד תרם מזמנו להכנת וקיום האירוע. ה –IC- רשת בינלאומית של 40 מדינות ו-4500 טניסאים כשחבר IC נוסע לחו"ל, לנסיעה פרטית או עיסקית, מחכים לו ב-40 מדינות ה IC, באחד ממאות מועדונים, 4,500 חברי IC, שישמחו לארח אותו למשחק טניס משובח וקפה, לצד שיחת רעים- טניסאים, באחד מהמועדונים בהם הם חברים- בהם, מן הסתם, גם היוקרתיים ביותר- רולאן גארוס, ALL ENGLAND CLUB , Real Club de Barcelona ועוד. כל שנדרש זה תיאום קצר באימייל.
לא בכדי סיסמת הארגון, המקיים אירועים בינלאומיים רבים כל השנה, על פני הגלובוס, המשלבים טניס ברמה הגבוהה ומפגש חברתי עשיר בפעילויות,הינה: Hands across the net, friendship across the ocean" ". מסממני ההיכר שלו הינם העניבה האפורה בעלת הפסים הוורודים(הרכב פסים שונה לכל מדינה) לגברים והצעיפים הלבנים(עם סמל הרכב הפסים הנ"ל)- ה- IC SCALF- לנשים, אשר מופיעים עימם באירועים רשמיים.
ה-IC הוקם ב-1924 ע"י עיתונאי הטניס הבריטי וואליס מאיירס, ובתמיכת ועידוד הלורד בלפור, במטרה לעודד ולפתח קשרי רעות בין טניסאים ייצוגיים, תוך שמירה על ערך ה- SPORTSMANSHIP .כך נוסד ה IC- הבריטי, ובעקבותיו הצרפתי ולאחריהן הצטרפו עוד מדינות, בהן, ב-1984, גם ישראל(תודות למאמציו וקשריו של ד"ר איאן פרומן). בקרב החברים במדינות הארגון ניתן למצוא שמות גדולים בטניס, בעבר וגם בהווה, ושחקני גביע דייויס כמו גם שחקניות גביע פדרציה. האסיפה הכללית של מדינות הארגון מתקיימת מדי שנה באנגליה במהלך טורניר וימבלדון. הכל על ה IC ועל המדינות החברות בו ניתן (וכדאי מאוד) למצוא באתר  ה-IC: www.ictennis.net

כתבות נוספות

דילוג לתוכן