מספר שיא של שמונה תחרויות בינלאומיות לנוער ולבוגרים יתקיימו במרכז הטניס באשקלון

מספר שיא של שמונה תחרויות בינלאומיות לנוער ולבוגרים יתקיימו בין התאריכים  20 באפריל ועד ה-4 במאי 2013 במרכז הטניס אשקלון. מדובר בשתי תחרויות פיוצ'ר לגברים על סך פרסים של 10,000 דולר לכבוד ג'ויס אייזנברג, שתי תחרויות לנשים על סך פרסים של 10,000 דולר ושתי תחרויות נוער לבנים ובנות עד גיל 16. תחרויות הנשים והנוער הן לזכרו של רפי דורות.
כל התחרויות הן רשמיות ומקנות ניקוד בינלאומי לשחקנים, וצפויים להשתתף בהן כ-350 שחקנים מישראל ומ-25 מדינות ברחבי העולם, בעיקר מאירופה אולם גם מברזיל, ארה'ב, קנדה, מכסיקו ואפילו אוסטרליה וניו זילנד.
המרכז לטניס בישראל החליט על קיום תחרות לזכרו של רפי דורות ז'ל, שנפטר לפני כשנה, גר שנים רבות באשקלון והיה דמות מוכרת בעיר. במשך 15 שנים, הוא התנדב לסייע למחלקת התחרויות של המרכז לטניס בישראל בתפקידים שונים, מתוך אהבה למשחק הטניס ולילדי ישראל.
תהיה זו הפעם הראשונה בה נערכות תחרויות בכל הקטגוריות באותו המקום ובאותו הזמן, כאשר צפויה חגיגת טניס גדולה מאוד באשקלון בשבועיים אלה. משחקים יתקיימו בכל יום מהשעה 09:00 עד שעות אחרי הצהרים המאוחרות, בשבתות (27 באפריל ו-4 במאי) יתקיימו משחקי הגמר החל מהשעה 10:00 כאשר בכל הימים הכניסה חופשית והקהל מוזמן להגיע.

כתבות נוספות