חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מסע״ת של נבחרת הפדרציה התקיימה היום

 נבחרת הפדרציה ערכה היום במשרדי הוועד האולימפי את מסיבת העיתונאים המסכמת לקראת טורניר הפדרציה שייצא לדרך בעוד שבוע (3-6.2) באילת. עוד לפני כן ערכה הנבחרת אימון פתוח לקהל ולתקשורת באווירה קלילה ובו שיחקו הילדים עם שחקניות הנבחרת וזכו לקבל חתימות ולהצטלם איתן.שלמה גליקשטיין, מנכ"ל איגוד הטניס: "כנראה שאחרי שנתיים גלות בהונגריה זה המקום האידיאלי מבחינת הנבחרות האירופאיות להגיע לכאן ולהתארח באילת. אנחנו כמובן שמחים לחזור ולארח בתחרות הזאת 14 מדינות, תמיד כיף לשחק בארץ ולהרים אירוע גדול כזה”.


ציפי אובזילר, קפטנית הנבחרת: "זו גאווה גדולה עבורי לחזור לנבחרת. זה שהצלחנו להביא את המשחקים לארץ זה סוג של הגשמת חלום ואני בטוחה שלשחק פה עם התמיכה של הקהל בארץ זה משהו באמת מיוחד, המטרה הראשונה שלנו היא להשאר בדרג”.נמצאות בנבחרת 3 שחקניות שהן המובילות בארץ לגילן, הבחירה שלי בהן הייתה נקייה מאוד, הכי צעירות הן מאיה ושלי שהשנה הן יהיו בנות 17 ואם מסתכלים אחורה – שחר נכנסה לנבחרת כשהיא בת 14 וחצי ויוליה בת 16, המטרה היתה להצעיר את הנבחרת ולתת לבנות הצעירות הזמדנות לחוות ולמבור ניסיון אשר בוודאי יעזור להן בהמשך השנה״


שחר פאר: "בסוף השנה עשיתי תקופת הכנה בארה"ב שהייתה ממש טובה, אני מרגישה דיי טוב עם הטניס שלי, יש לי פציעה קטנה בכתף שהייתה לי כבר בשנה שעברה ועכשיו אני מטפלת בה ואני מאמינה שאני אהיה בסדר לקראת המשחקים. אני מאוד מחכה לשחק ולהיות כמה שיותר זמן על המגרש. לא שיחקתי כמעט בחודשים האחרונים וכששיחקתי לא היו לי הרבה ניצחונות.

ציפי החזירה לי את הרצון שאיבדתי קצת בשנים האחרונות, היא עושה עבודה מדהימה, בזכותה חזר לי הרעב לייצג את המדינה מה שאני עושה כבר מגיל 14 וחצי. היא דואגת לנו בכל דבר מהדברים הכי קטנים, זה גורם לי לתת את המאה אחוז שלי, אנחנו משלימות אחת את השנייה”.


יוליה גלושקו: ״ הלחץ היחידי שיש לי להיות מספר 1, זו החצי שעה מנוחה שיש לי מהיחידות לזוגות עם מעט מאוד התאוששות אני לא יודעת איך שחר הצליחה לעשות את זה עד עכשיו. ״הקהל באוסטרליה אצל דודי הזכיר לי את הפדרציה וזה הולך להיות פלוס בשבילנו".

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן