חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מסע״ת לקראת המפגש מול סלובניה התקיימה היום

נבחרות הדיוויס של ישראל וסלובניה ערכו היום (ג׳) מסיבת עיתונאים מוקדמת בהיכל קבוצת שלמה לקראת המפגש ביניהן בסיבוב הראשון בבית האזורי האירופי-אפריקאי במסגרת גביע הדייויס אשר יתקיים בסוף השבוע הקרוב. 

הקפטן אייל רן: "אנחנו שמחים לחזור לשחק בארץ מול הקהל שלנו. זה נותן הרבה ביטחון ודחיפה. דודי סלע ואמיר וינטרוב מביאים המון ניסיון ואנחנו מרגישים פייבוריטים בבית. כולם יחסים בכושר טוב ונחליט מחר סופית על השלמת הסגל".

 סלע התייחס למפגש הצפוי מול גרגרה זמליה: "הוא שחקן טוב, היו לנו תמיד משחקים צמודים, אבל בדייויס אי אפשר לדעת מה יהיה, כל אחד מאיתנו בא ונותן 100 אחוז, אנחנו מקווים שזה יסתיים עם ניצחון שלנו, כיף לחזור לארץ ולקלב את כל האהבה הגדולה הזו מהילדים שהיו פה בבוקר, המגרש מצוין והתנאים מעולים, רק צריך שנביא את הטניס הכי טוב שלנו״

וינטרוב : "אני מכיר אות זמליה מגיל 10-11, יהיה קשה, הוא שחקן טופ 50 לגיטימי. את ארבעת האחרים אני לא מכיר, לראות מהצד משחקים זה תמיד קשה. החבר'ה הצעירים עשו עבודה טובה ונכנסו בצורה חלקה, אפילו יותר מהר ממני כשאני הגעתי לנבחרת. הדייויס הוא מאוד חשוב ואני מאוד רוצה להצליח. אני מרגיש שהגוף שלי בסדר גמור".

בר בוצר: "אין ספק שזה שונה לגמרי מלשחק בחוץ. כל האנשים שאני מכיר יבואו לתמוך ואני יכול לומר שאני מתרגש כאילו מדובר בפעם הראשונה. הנבחרת נראית טוב, השחקנים נותנים הכל באימונים כדי שנשיג את מה שאנחנו רוצים". 

בן פתאל : "אני מביא את הכי טוב שלי באימונים. להיכנס לנבחרת זו תמיד גאווה, כי לא מדובר במשהו שאתה עושה וחווה כל יום".

קפטן הנבחרת הסלובנית, בלאז׳ טרופאז׳: ״בדרך כלל אני לא נוהג לדבר על השחקנים אשר לא נמצאים. בלאז רולה עדיין נאבק לשחק ביו אס אופן וקאבציץ׳ לא מרגיש בריא ומוכן מספיק לשחק בטורניר כאןוהעדיף לשחק בטורניר אחר אשר מתקיים במקביל. אני חושב שיהיה בסדר. אנחנו עם נבחרת צעירה, נילחם ונעשה את הטוב ביותר. אני לא יכול לחזות מה תהיה התוצאה, אני יכול רק להגיד שהנבחרת הישראלית פייבוריטית, אבל נראה ביום ראשון״.

גרגה ז׳מליה: ״אני מכיר וחבר טוב של דודי ואמיר. שיחקתי מול דודי ארבע פעמים ותמיד היו לנו משחקים קשים אחד מול השני. אני מצפה פה לאותו הדבר. מול אמיר לא שיחקתי עדיין ואני בטוח שיהיה קרב מעניין כי שנינו נכנסים לכושר טוב. אני מצפה למשחקים איכותיים״.

""

שחקני הנבחרת במסע״ת שהתקיימה היום


מוקדם יותר הבוקר התקיים אימון פתוח של נבחרת ישראל בו לקחו חלק כל שחקני הנבחרת ומאות ילדים אשר הגיעו מקייטנות ומועדוני טניס, בסיום האימון זכו הילדים להשתתף באימון ולשחק מול שחקני הנבחרת, להצטלם עם השחקנים ולקלבל חתימות ופוסטרים חתומים ע״י השחקנים.

""

דודי סלע ובן פתאל באימון הפתוח

""

הילדים באימום הפתוח היום בהיכל קבוצת שלמה

ביום חמישי בשעה 13:00 תקיים הגרלת סדר המשחקים בבנין עיריית ת״א יפו ומיד לאחריה מסע״ת עם שתי הנבחרות.

שעות המשחקים:

 

יום שישי 12:00

יום שבת 15:00

יום ראשון 15:00

 לברור לגבי רכישת כרטיסים ניתן לפנות ל״לאן״ או לאיגוד הטניס במייל Tickets@ita.co.il

כתבות נוספות

דילוג לתוכן