חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מי יהיו אלופי ישראל לנוער?

משחקי חצי הגמר של אליפות ישראל לנוער ע'ש פסח פוני הגיעו היום (שישי) לסיומם במרכז הספורט הלאומי הדר יוסף. מחר בשעות הבוקר ייכנסו המשחקים לישורת האחרונה, שבסופה יוכרזו אלופי ישראל לנוער, לשנת 2012.
היום נערכו משחקי חצי הגמר בקטגוריות הגיל 16, 12 ו-10, לאחר שעוד אתמול נקבעו העולים בגילאי 14 ו-18.
בבנים 16, אלון שץ ניצח 3:6,6:7 את אוראל אוביל. אוביל פתח עם 1:3 ו-2:4, אבל שץ חזר עם שבירה אחת ושתי שמירות על ההגשה בדרך ל-4:5. השניים שמרו על ההגשה עד לשובר השוויון, בו ניצח שץ 4:7.
במערכה השנייה שץ הוביל 0:3 ובהמשך 2:4. בשני המשחקונים האחרונים הוא שמר על ההגשה ושבר פעם נוספת, בדרך ל-3:6. במשחק הגמר יפגוש שץ את בן פתאל, שניצח 3:6,3:6 את מור בוליס.
בבנות 16 ייפגשו בגמר טליה זנדברג ואביטל וייסבוך. זנדברג ניצחה 0:6,6:7 את ולדה צ'רניקוב. במערכה הראשונה צ'רניקוב פתחה בסערה ועלתה ל-0:5. זנזדברג התעשתה, השוותה ל-5:5, אך נשברה ל-5:6. במשחקון הבא זנדברג החזירה בשבירה משלה, ובשובר השוויון ניצחה 4:7.
במערכה השנייה המשיכה זנדברג במומנטום וניצחה 0:6. אביטל וייסבוך ניצחה בחצי הגמר המקביל 0:6,1:6 את ולריה ניקולייב.
בבנים 12, רועי גינת ניצח 1:6,2:6 את גלעד תמר ויפגוש בגמר את נועם כליפי, שניצח 0:6,2:6 את איתמר לביא. בבנות 12, ניקול נדל ניצחה 0:6,5:7 את דריה שוורצמן. בגמר היא תפגוש את פמלה כהן שגברה על אילנה טטרואשווילי 1:6,6:3,2:6.
בבנים 10, אופק עזיזה, שניצח 6:7,5:7 את שון קמישב, יתמודד מול אלכסנדר גפוננקו- שניצח 3:6,2:6 את שי בוחניק. בבנות, ענת לקוס ניצחה 2:6,2:6 את שרון אורלובצקי ותפגוש את נטע תמיר, שניצחה 7:10,6:3,3:6 את בר ספוז'ניקוב.
בבנים 18, איגור סמילנסקי גבר על טל גולדנגורן עם 4:6,5:7 ויפגוש את אייל כהן שניצח 3:6,1:6 את אביב דרמון. בבנות, לרה פטיוק ניצחה 4:6,0:6 את לי לוי ותפגוש את שריי שטרנבנך שניצחה 5:7,1:6 את ליבי מש.
בגמר בנים 14 עומר חפץ, שניצח 2:6,6:7,7:5. את ישי עוליאל, יפגוש את את ישה זמל- שגבר על גלעד לוי 1:6,4:6,7:5. בבנות 14, מאי קמחי ניצחה 0:6,6:7 את אביטל וולף, ותפגוש את קרן רוזן שניצחה 0:6,2:6 את ענבר כהן.

לו'ז מלא ליום שבת

טקס הסיום צפוי להתקיים בשעה 14:00 ובו גם יחולקו פרסים לזוכים מפרויקט ערוץ הילדים.

הזוכים בקטגוריית הזוגות:

גילאי 18:
אייל כהן ודוד מושייב- יאיר גל ואור רם 3:6,3:6
קטיה קריבושפוב ולי לוי- שריי שטרנבך וליבי מש 5:7,2:6

גילאי 16:

עידן לשם ודניאל תמיר– מור בוליס ואוראל אוביל 6:7,2:6

ולריה ניקולייב ואביטל וייסבוך– שיר הורנונג ויאנה טשייב 3:6,1:6
 

גילאי 14:
ישה זמל וישי עוליאל– ז'ורדן זווילי ויואב ניר 5:7,5:7
מאי קמחי וקרן רוזן– שיר אזרן ונועה לסרי 5:10,6:3,2:6

גילאי 12:
יאיר סרוק ודניאל פופוב– נועם כליפי ואורי מאיור 1:6,6:7
 
 
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן