חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחר גביע דייויס: כרטיסים אחרונים בקופות

נבחרת הדייויס של ישראל תתחרה בקרוב במשחק ביתי נוסף ברמת השרון, הפעם מול פורטוגל (6-8 באפריל). המפגש ייערך במסגרת הסיבוב השני של הבית האירופאי אפריקני מספר אחת, והמנצחת בו תעפיל לפלייאוף העלייה לבית העליון.
 
לפורטוגלים שני שחקנים במאייה הראשונה, רוי מאצ'ודו (80) בן ה-28 ופרדריקו ג'יל (88) בן ה-27. פורטוגל עלתה לבית האזורי הראשון ב-2010 אחרי שנים רבות בבית האזורי השני. ב-2010 גברו הפורטוגלים 1:4 על סלובקיה אך בסיבוב השני הובסו 5:0 על-ידי שווייץ. הישג השיא של פורטוגל הוא העפלה למשחקי הפלייאוף ב-1994.
 
עד כה מובילה ישראל 0:3 במאזן המשחקים מול פורטוגל (התקיימו ב-69,66 ו-93), ויתרון הביתיות צפוי להגדיל את הסיכויים לניצחון נוסף.
 
יוני ארליך, הוסיף: 'אני שמח מאוד לשחק מול פורטוגל בבית. זה משחק חשוב מאוד וכמובן שאם ננצח נהיה שוב במשחק פלייאוף. קשה לדעת מה יהיה במפגש הזה, אבל תמיד טוב להיות עוד שבוע בבית ולשחק מול הקהל הישראלי. אני בטוח שכל חובבי הטניס, ילדים ומבוגרים, ייהנו מעוד תצוגת טניס'.
 
אנדי רם, שמצפה שוב לעידוד הקהל הישראלי, אמר: 'כיף גדול ששוב יצא לנו לשחק בבית מול הקהל הכי טוב בעולם. פורטוגל היא נבחרת עם שחקנים ויחד עם זאת אני חושב שאנחנו צריכים לעבור אותם בבית. מה שבטוח זה שיהיה עוד פעם סוף שבוע מעניין, עם הרבה טניס טוב ואוירה חבל על הזמן'.
 
כרטיסים אחרונים בקופות:
ילד\ מבוגר (שורה 12 ומעלה)- 40 ש'ח ליום
ילד\ מבוגר (שורות 1-7)- 90 ש'ח ליום
 

שעות המשחקים:
יום שישי- 10:30
יום שבת- 15:00
יום ראשון- 14:00

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן