חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוקדמות אליפות ארה"ב לנוער: בוצר, רם ופטיוק העפילו לבית הגמר

שחקניו הבוגרים של הסבב העולמי יתחרו בשבועיים הקרובים באליפות ארצות הברית הפתוחה. מי שעדיין לא מתחרים שם, אך בהחלט עושים את צעדיהם בכיוון- הם מיטב שחקני הנוער של ישראל, אשר השתתפו במוקדמות אליפות ארה"ב לנוער.
הישראלים שהשתתפו במוקדמות הם ולריה פטיוק, בר בוצר, אור רם ודניאל סקריפניק, כאשר שלושת הראשונים העפילו לבית הגמר היוקרתי לאחר מספר שנים בהן לא נרשם בבית הגמר אף נציג ישראלי.

אור רם ניצח בסיבוב הראשון 0:6,3:6 את גבריאל פריירה הבריזלאי (11 במוקדמות). בסיבוב העלייה פגש רם את המדורג הבכיר, ייבגני קרלובסקי הרוסי. רם זכה במערכה הראשונה 3:6, הפסיד את השנייה 6:0 אך חזר בשלישית עם ניצחון 1:6 לאחר כשעתיים של משחק.

בר בוצר השיג ניצחון יפה לאחר שגבר 2:6,3:6 על גיאנלוגי קווינזי האיטלקי (3 במוקדמות). בסיבוב השני ניצח בוצר 4:6,4:6 את נוח רובין האמריקני בתום כשעה וחצי. בוצר חבט במהלך המשחק ארבעה אייסים ועשה רק שתי שגיאות בלתי מחויבות.
דניאל סקריפניק הודח בסיבוב הראשון כשהפסיד 7:6,6:1 לקארו סל מברזיל (15 במוקדמות).
בבנות, לרה פטיוק (16 במוקדמות) ניצחה 5:7,6:4,3:6 קתרין איזבל סטפנסן מארצות הברית. בסיבוב העלייה פגשה פטיוק את נטיה מיינטו האמריקנית וניצחה אותה 4:6,2:6.

בסיום המשחק אמרה לרה פטיוק: "שמחה להיות בהגרלה הראשית. אני מרוצה שעמדתי במטרות שהצבתי לעצמי ומודה לאסף ימין מאמני ולמשפחות המארחות".
בר בוצר היה מרוצה גם הוא: "אני שמח ונרגש. אני נמצא בכושר טוב ומקווה להגיע לשלבים הגבוהים ביותר. בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לתומכים שלי בארה"ב ובארץ, וכמובן למאמן שלי נועם בר".
אור רם הראל סיכם: "אני נרגש מהמעמד אליו הגעתי ומקווה להמשיך במומנטום החיובי. אני מודה למשפחה המארחת לתומכים, מטבעון וכמובן לאלירן דוייב מאמני".

יו"ר איגוד הטניס, מיכאל קליין, אשר מלווה את השחקנים בתחרות, סיכם: "מדובר בתעודת כבוד לדור הבא של הטניס הישראלי, שמוכיח בכל פעם מחדש את מיקומו בצמרת העולמית לנוער".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן