חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאסטרס: רם הראל מול אלון אליה בחצי הגמר, מש, וייסבוך ורוזן העפילו לחצי הגמר בבנות

סוף השבוע הראשון במסגרת מאסטרס הנוער של ישראל הסתיים היום (שבת) – עם השלמת משחקי רבע הגמר בקאנטרי קלאב רמת השרון. מאות אוהדים פקדו את הקאנטרי ביומיים האחרונים, כדי לצפות בכשרונות הצעירים של הטניס הישראלי.
לאחר שאתמול נערכו המשחקים בקטגוריות הצעירות, נכנסו היום לפעולה השחקנים בקטגוריות גילאי 16-18. בבנים 18, אור רם הראל ניצח 3:6,2:6 את גל קרוצ'יק ויפגוש בשבוע הבא את אלון אליה, בשחזור של גמר השנה שעברה. בחצי הגמר ניצח אליה 2:6,0:6 את רון אידזון.
דניאל צוקרמן עלה גם הוא לחצי הגמר לאחר שגבר על רועי ברן בשלוש מערכות עם 3:6,3:6,6:3. צוקרמן ימתין למנצח במשחק בין טל גולדנגורן ונועם מזור, שייערך ביום רביעי בשעה 15:00.
בבנות 16-18, אביטל וייסבוך ניצחה 2:6,2:6 את ניקול סבלייב, ובהמשך גברה על שירה גולדברגר (גברה בסיבוב הראשון על שון לוצקי 4:6,5:7) עם 1:6,3:6,6:3. כעת תפגוש וייסבוך את ליבי מש, שניצחה ברבע הגמר 2:6,2:6 את מעיין סלע.
מי שעוד העפילה לחצי הגמר היא קרן רוזן, שניצחה את קטיה קריבושפוב 4:6,5:7,6:3. רוזן עשויה לפגוש בסיבוב הבא את מאי קמחי (שהעפילה לרבע הגמר לאחר שניצחה 3:6,6:7 את שירן ארול) או את המנצחת בין טליה זנדברג לאלונה פושקרבסקי, שמשחקן במסגרת רבע הגמר יתקיים ביום שלישי בשעה 15:00.
בבנים 16, רם קאפח ניצח 6:7,5:7 את אלון שץ, ויפגוש את אמיל סבלייב – שניצח 5:7,1:6 את עידן בקשי. דניאל דודוצקין עלה גם הוא לאחר שניצח 3:6,3:6 את ינאי ברקאי, ויפגוש את המנצח בין עידן לשם לאריה רוזנבאום, שיתמודדו ביום שלישי (לא לפני השעה 15:00).
משחקי הפיינל פור בתחרות ייערכו בסוף השבוע הבא (ימים שישי ושבת, 12-13 באפריל), בקאנטרי רמת השרון. לטובת האירוע, יפתח הקאנטרי את שעריו, על רוב מתקניו, ויעניק חווית טניס ייחודית.
במקום צפויה להתקיים תחרות פתוחה לקהל, בה מי שיצליח לחבוט הגשה מדויקת שתיכנס היישר לחור שימוקם בצדו השני של המגרש- יזכה בקורס נהיגת אקסטרים של פורמולה בגרמניה (הכל כולל הכל).
ב.מ.וו (דלק מוטורס), נותנת החסות הרשמית לתחרות, אף תשיק במהלך התחרות דגמי מכוניות חדשים ותעניק נסיעות מבחן לקהל התחרות על הדגמים המובילים של החברה הבינלאומית. המקום עצמו ילבש חג כאשר תפאורה מיוחדת תכסה את המגרשים. יציע נוסף אף נבנה כדי לאפשר לקהל לצפות בשחקני הנוער טובים בארץ מהמרחק הקטן ביותר האפשרי.
במקום ימוקמו עמדות של מכון 'מדיקס' בהם יתאפשר לקהל התחרות לקבל עיסויים, ולבצע תרגילים פיזיותרפיים. בנוסף, מומחים מטעם 'מדיקס' ישיבו על שאלות מקצועיות בנושאי ספורט מגוונים. עמדה מיוחדת אף תוקם לשירות השחקנים ותעניק להם שירותי פיזיותרפיה ועיסוי.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן