חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאמן החודש: ויקטור קוליק

הוא רק בן 25, אבל מאחורי ויקטור קוליק תמצאו רזומה עשיר, שרק אנשים מעטים בגילו זוכים להשיג.
ויקטור זכה באליפויות ישראל לנוער, ייצג את נבחרת הדייויס הצעירה ובהמשך זכה לתשבחות מקפטן נבחרת הדייויס לבוגרים, ואף הצטרף אליה. בין לבין הוא הגיע למקום ה-655 בעולם לבוגרים והשלים תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת טולסה- שם זכה בתואר שחקן השנה, נבחר כ-MVP ואף זכה להיות ברשימת מצטייני הדיקן לשנת 2010.
בעקבות התארים שהשיג שקל ויקטור לחזור ולהתחרות בסבב ה-ATP, אלא שפציעות שונות מנעו ממי שכונה 'אחד הישראלים המוכשרים שגדלו פה' להמשיך בתוכניות.
ויקטור, הידוע באופטימיות הרבה שלו, לא התייאש והחליט כי אם לא יוכל להיות שחקן, הרי שהייעוד האמיתי שלו הוא באימון, שם יוכל לחלוק את כל הידע והניסיון שצבר, ולהיות למאמן מוביל בתחומו.
ואכן, ויקטור החל בקריירת אימון מוצלחת, עליה הוא זוכה בדברי הלל. הוא החל לעבוד עם צעיר בשם נמרוד ברמן, עד לא מכבר שחקן אלמוני, והביא אותו תוך זמן קצר מאוד להישג השיא בקריירה, גמר אליפות ארצית חנוכה. ויקטור עובד גם עם צעירים נוספים, ורשימת הממתינים לעבוד איתו הולכת וגדלה.
בכירים שונים מגדירים אותו כאחד המאמנים הבולטים שצמחו כאן, 'נכס לכל מערכת, בעל משמעת גדולה, תשוקה בלתי נלאית ויחסי אנוש מהמעלה הראשונה'; ומומחים נוספים מוסיפים כי אם רק יתמיד- השמיים הם הגבול עבורו.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן