לשם ניצח את שולץ׳, ישראל גברה 2:3 על דרא״פ

המפגש בין נבחרות ישראל ודרום אפריקה במסגרת הסיבוב הראשון בבית האירופי/אפריקאי הגיע לסיומו עם ניצחון גדול של נבחרת ישראל, שחזרה פעמיים מפיגור. ביום הראשון הובילה הנבחרת המקומית 0-1 לאחר ניצחון של האריס לויד על עידן לשם (5:7 4:6) אבל דודי סלע העניק נקודה לישראל עם ניצחון על ניקולס שולץ (1:6 7:6 5:7) והשווה את התוצאה.

ביום השני החליט הקפטן הראל לוי להעלות את דודי סלע למשחק הזוגות לצד יוני ארליך. המשחק החל דווקא בצורה חיובית, עם מערכה ראשונה לטובת הצמד הישראלי, אבל הדרום-אפריקאים חזרו למשחק וניצחו 7:5 4:6 4:6.

עם הגב לקיר עלה דודי סלע למשחק נוסף, הפעם מול לויד האריס – המחבט הבכיר של נבחרת דרום אפריקה. הוא חזר מפיגור שבירה במערכה הראשונה לניצחון 6:7 1:6 במשחק כולו, והעניק נקודה נוספת לישראל.

עם שוויון 2-2 בין הנבחרות עלה עידן לשם למשחק המכריע מול ניקולס שולץ. שולץ פתח את המשחק בצורה טובה ועם שבירה מהירה ל 0:2 אבל עידן חזר לעניינים והשתלט על המערכה עם 6:3 נוח. הוא זכה גם במערכה השנייה עם שבירה ברגע האחרון, ובתוצאה 5:7 העניק לישראל נקודה שלישית – וניצחון במפגש כולו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות

חדשות

גביע דייויס: נבחרת ישראל הוגרלה מול נבחרת אוקראינה בחוץ

המשחקים יתקיימו בספטמבר הקרוב, בראש השנה, כאשר המנצחת תעלה לפלייאוף גביע העולם לנבחרות. באוקראינה משחקים סרגיי סטוחובסקי ואיליה מרצ'נקו. הקפטן/שחקן יוני ארליך: "קיווינו למשחק בית, יהיה פייט רציני מאוד, אבל אפשר לעבור".

קראו עוד »
נבחרות

נבחרת הדייויס של ישראל ניצחה 1:3 את טורקיה באנטליה

אחרי 1:1 בתום היום הראשון, ניצחו יוני ארליך ודניאל צוקרמן במשחק הזוגות ועידן לשם ניצח במשחק הרביעי. הקפטן יוני ארליך: "אני גאה מאוד בשחקנים שלי, הם הראו אופי בכל משחק ומשחק, אני רוצה להודות לאיגוד הטניס על כך שנתנו לי את המפתחות לנבחרת הזאת".

קראו עוד »
נבחרות

גביע דייויס: 1:1 בין ישראל לטורקיה בתום היום הראשון באנטליה

דניאל צוקרמן העלה את הנבחרת ליתרון 0:1 לאחר ניצחון גדול 6:7 ו-2:6 על ג'ם אילקל. בן פתאל עלה למשחק השני ונוצח 7:5, 1:6 ו-6:4 ע"י אלטוג ג'ליקבילק. בשבת החל מ-10:00 שעון ישראל יתקיים משחק הזוגות ואחריו עוד שני משחקי יחידים.

קראו עוד »