חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לשם ווינטרוב ניצחו והמתיקו את ההפסד, בסיום 3:2 להונגרים.

עידן לשם ואמיר וינטרוב עלו היום למשחקים לפרוטוקול בלבד והצליחו מעט להמתיק את ההפסד המאכזב להונגריה בסופ״ש בבודפשט. לשם עלה ראשון נגד גאבור בורסוס המדורג 809 בעולם והצליח עם לחימה והרבה אופי לחזור מפיגור מערכה ולנצח 6:4 4:6 6:7. אמיר וינטרוב עלה אחריו וגם הוא עם משחק משוחרר בשני הסטים האחרונים הצליח לחזור מפיגור מערכה ולנצח  7:5 4:6 2:6.  בסיום ההתמודדות ישראל מצמקת ל 3:2 ומסיימת עם מעט אופטימיות להמשך.

אתמול, דודי סלע ויוני ארליך הפסידו  למרטון פוצ׳וביץ׳ וגודרי לבנטה 7:6 3:6 7:6 7:6 ובכך למעשה העניקו את הניצחון בהתמודדות כולה להונגריה. סלע וארליך לא הצליחו לנצל את היתרון הברור שלהם על הצמד ההונגרי יאלצו להתמודד בספטמבר על ההשרדות בבית מול שוודיה אשר הפסידה לרוסיה.

בשישי דודי סלע הפסיד בחמש מערכות לפטר נאג׳י המדורג 612 בעולם 6:2 6:3 4:6 4:6 6:1. אחריו עלה אמיר וינטרוב למשחק מול מרטון פוצ׳וביץ׳(203) וקיווה להשוות את התוצאה אך למרות שנלחם ונתן את הכל נכנע בשלוש מערכות 6:4  6:2 7:5. 

תגובות הנבחרת בסיום:

דודי סלע:  ״לא כיף להפסיד במשחק דיוויס, באימונים הרגשתי דווקא בסדר אבל במשחק זה אחרת. מאכזב שלא ניצחנו ולא הייתי מצפה שהיום יהיה אפילו  2:1 להם .  אין קשר לדירוג של השחקן ששיחקתי מולו אתמול, התרגשתי והייתי מאוד לחוץ. אין ספק שזה מאכזב חשבתי שאני אביא לפחות נקודה אחת.

אנחנו פייבוריטים גם מול שוודיה בספטמבר אבל ראינו היום שאף פעם אי אפשר לדעת.״
 
יוני ארליך: ״לא שיחקנו מספיק טוב לא אתמול  ובטח לא היום. הצלחנו לקלקל כל פעם שקצת הובלנו היום. דווקא כשהובלנו הורדנו רגל מהגז ולא הצלחנו לנצל את היתרון שהיה לנו. כל הפסד בדיוויס זה כמו סכין בלב מבחינתי. בכל המשחקים אני מרגיש פייבוריט וחבל שהיום לא הראתי את זה על המגרש.
 
אייל רן: התכוננו ועשינו מה שיכלנו אבל זה לא הספיק. נקודות לא הצלחנו להביא במפגש הזה. דודי הצליח להרים את עצמו היום אחרי ההפסד הכואב מאתמול. אנחנו מנצחים ביחד ומפסידים ביחד,עשינו מה שיכלנו לא רואה איך יכלנו לשנות משהו. זה הפסד כואב. לא חשבנו שנהיה ביום שבת ב 3:0 לרעתנו.

 

שמח שנשחק בבית זה יתן לנו המון מוטיבציה לחודשים הקרובים כי אנחנו יודעים שמשחקים בספטמבר בבית. חייבים לצאת עם הפנים קדימה ולהגיע יותר חזקים ואני מאמין שנצליח יותר במפגש הבא.


""

 וינטרוב לא הצליח להסתדר עם פוצ׳קוביץ׳ היום בבודפשט

""דודי סלע: הצליח לחזור פיגור שתי מערכות ונכנע בסופו של דבר לפטר נאג׳י

כתבות נוספות

דילוג לתוכן