חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לשם, גולדנגורן וזנדברג בחצי הגמר בבאר שבע

משחקי רבע הגמר בתחרות ה-ITF ע'ש אלכס פודולסקי, הסתיימו היום (חמישי) במרכז הטניס באר שבע. מחר ב-10:30 ייצאו לדרך משחקי חצי הגמר ביחידים, בהם ישתתפו שלושה ישראלים בסך הכל.
בבנים, העפילו טל גולדנגורן (2) ועידן לשם (5). גולדנגורן ניצח ברבע הגמר 1:6,3:6 את דניס קלוק (7) מאוקראינה. בחצי הגמר הוא יתמודד מול קונסטנטינוס יואנידס (4) מקפריסין, שהדיח את בן פתאל (6), פיינליסט השבוע שעבר, עם 1:6,6:4,5:7.
עידן לשם עשה גם הוא את העבודה – וניצח בשתי מערכות את אלפטריוס ת'אודורו מיוון – עם 6:7,2:6. מדובר בניצחון נאה ללשם, שכן היווני הדיח בסיבוב השני את המדורג הבכיר בתחרות, מיכאל פרבולארקיס (1) מקפריסין עם 4:6,5:7. בחצי הגמר יפגוש לשם את אלכסנדר בקשי (8) מגאורגיה, שניצח 1:6,3:6 את מור בוליס.
בבנות, טליה זנדברג (5) ניצחה 6:2,1:6 את נונה קורגיניאן בשלב חצי הגמר היא תנסה לעבור גם את אלינה סמאשקו (6) מרוסיה. בחצי הגמר השני יתמודדו סופיה זחוק מרוסיה ופאני סטולר (3) מהונגריה.
מחר גם יתקיימו משחקי הגמר בקטגוריית הזוגות (לאחר מנוחה, לא לפני השעה 13:00). בבנות, מאי קמחי ופאני סטולר יתמודדו מול צמד הרוסיות אקטרינה אלאי ואלינה סמאשקו (3). בבנים, בן פתאל ואלכסנדר בקשי (2) יפגשו את אלחנדרו קפדקי מיוון ומיכאל פרבולארקיס מקפריסין (3).
 

Official Draws and Order of Play
BOYS – SINGLES MAIN DRAW
BOYS – DOUBLES MAIN DRAW
BOYS – SINGLES QUALIFYING
GIRLS – SINGLES MAIN DRAW
GIRLS – DOUBLES MAIN DRAW
GIRLS – SINGLES QUALIFYING
ORDER OF PLAY

כתבות נוספות

דילוג לתוכן