חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לראשונה בארץ! טניס בבתי ספר- פיילוט לשיתוף פעולה בין משרד החינוך ואיגוד הטניס.

היום התקיימו במועדון הטניס מתנ״ס רמת אליהו משחקי הגמר של טורניר טניס בבתי ספר לתלמידי כיתות ה׳-ו׳ מבתי ספר בראשון לציון. התחרות היא חלק מפיילוט מיוחד של איגוד הטניס, משרד החינוך ורשות הספורט בעיריית ראשל״צ בשיתוף עם ארבעה מועדוני טניס שונים: מועדון רמת אליהו, ביה״ס לטניס שר, שיכון המזרח וקריית ראשון. מטרתו הראשונה של הפרויקט הייתה חשיפת הטניס לילדים ובשלב הראשון צוותו מועדונים לבתי ספר סמוכים ונעשתה פעילות של חשיפה ובמסגרתה כיתות שלמות הגיעו למועדונים למספר מפגשים והתקיימו פעילויות טניס. השלב השני היה טורניר בין בתי ספר שבמסגרתו נבחרות של תלמידים ותלמידות התחרו אחת מול השנייה.
פיילוט זה הוא חלק מפרויקט נרחב באיגוד הטניס של חשיפת תלמידים לענף ומטרתו הנגשת הטניס לילדים בכל הארץ. האיגוד רואה חשיבות גדולה בשיתוף הפעולה הייחודי הזה עם משרד החינוך ובהמשך הפעילות והרחבתה למקומות נוספים בארץ.
רשימת הזוכים בטורניר בתי הספר בראשל״צ:
🔹בבנים:
מקום 1:ויתקין מקום 2:אביבים, מקום 3:יפה נוף, מקום 4:נווה דקלים
🔹בבנות:
מקום 1:ויתקין, מקום 2:רעות, מקום 3:יפה נוף, מקום 4:אביבים.
בטקס הסיום שהתקיים היום בראשל״צ נכחו יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ, מנכ״לית האיגוד סיגל חדד ומורן לביא דגן מנהלת התפעול. תודה גדולה לעופר חדד רכז אירועי הספורט בפיקוח על החינוך הגופני במחוז מרכז דרומי על היוזמה ושיתוף הפעולה הנפלא. תודה לשלומי אירים המפקח על החינוך הגופני במחוז מרכז דרומי, לאריק ז׳מייטיס מנהל חטיבת הספורט והקהילה בעיריית ראשל״צ, אסי דרעי מנהל אגף הספורט, קולין היימס מנהל המתנ״ס ואמנון סלמה רכז הטניס במתנ״ס.
מנכ״לית האיגוד סיגל חדד:״ אחת המטרות שהצבנו לעצמנו באיגוד היא חשיפת הטניס לילדים והנגשתו לכל הארץ. גני ילדים ובתי ספר הם המקום הראשוני בו ניתן לחשוף אותם לכך וחיבור נכון בין הילדים, בתי הספר ומועדוני הטניס הקרובים למקום מגוריהם יוכל לאפשר לכך לקרות. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם משרד החינוך ובטוחים שזוהי רק תחילת הדרך בנושא״

כתבות נוספות

דילוג לתוכן