חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לפני הגשם: נבחרת הפדרציה ערכה אימון גיבוש

כשלושה חודשים לפני פתיחת מפגש גביע הפדרציה באילת, במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת, ערכה היום (ראשון) נבחרת הפדרציה הישראלית אימון גיבוש באקדמיה לטניס הפועל ת'א.
ממש לפני גשם הזלעפות שפקד את האזור- הספיקו השחקניות לערוך אימון קצר שכלל הרבה משחקים, נקודות והחלפת חוויות מהתקופה האחרונה.
באימון נטלו חלק יוליה גלושקו, קרן שלמה, עופרי לנקרי ולרה פטיוק. ליאור מור, קפטן הנבחרת, ותומר דנק, מאמן הנבחרת, העבירו את האימון. שחר פאר, שמתאוששת בימים אלה מהפציעה בגבה, צפתה באימון לכל אורכו ונראתה מרוצה עד מאוד מגיבוש השחקניות ומכושרן.
'הפציעה ממש משתפרת', אמרה פאר לפני האימון. 'בהתחלה עוד היו לי כאבים שהפריעו לי לשבת ולשכב, וגם הייתי מתעוררת באמצע הלילה מהכאבים. עכשיו הרבה יותר טוב. אני עדיין עושה רק אופניים ובעוד שבועיים אני כבר אמורה להתחיל לשחק טניס'.
'אתמול הצטרפתי לחברים ששיחקו טניס ולצערי רק צפיתי מהצד. זה אמנם היה מוזר וקשה אבל צריך גם לדעת להתמודד עם פציעות ולשמחתי זה הגיע בזמן טוב יחסית'.
על משחק הפדרציה הקרב ובא, אמרה פאר: 'כיף לשחק בבית. בשנה שעברה הייתה חוויה באילת ואני חושבת שהשנה תהיה חוויה מתקנת מבחינתי, יהיה לי קל יותר ואהנה יותר. אני יודעת שלאירופאיות זה תענוג לבוא לכאן בגלל המתקנים ומזג האוויר'.
 

פאר, שלמה וגלושקו באימון הנבחרת
יוליה גלושקו, ששיחקה השבוע בארץ בטורניר הבינלאומי בנתניה, אמרה: 'נחמד להיות בארץ ולהתגבש, אחרי הכל לא יוצא לנו להיות הרבה בארץ במקביל. מאוד עזר לי לשחק בשנה שעברה עם הקהל הביתי וזה כיף גדול'.
על חברתה לנבחרת, אמרה גלושקו: 'אני מקווה ששחר תחלים מהר. כולנו יודעים כמה היא חזקה מנטאלית ופיזית והיא תעבור את הפציעה הזאת. כולנו נגיע בכושר הכי טוב ונעשה את המקסימום'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן