חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לינה גלושקו זכתה בפיוצ'ר קרית מוצקין

הישג מצוין ללינה גלושקו, שחקנית נבחרת הפדרציה של ישראל, שזכתה ב-30 באוקטובר 2021 בפיוצ'ר קרית מוצקין לנשים, על סך פרסים של 25 אלף דולר, שהתקיים בשיתוף פעולה של איגוד הטניס, עמותת הספורט ועיריית קרית מוצקין.

לאלבום תמונות מהתחרות בפייסבוק של איגוד הטניס

גלושקו, המדורגת במקום ה-549 בעולם, גברה 3:6 ו-4:6 על ג'ואן צוקר משוויץ שדורגה 5 בטורניר ו-319 בעולם, בגמר שהתקיים היום במועדון הטניס מכבי קרית מוצקין, לעיני מאות צופים ביציע ועוד רבים בגגות הבתים שמסביב למתחם הטניס. זו הפעם הראשונה שגלושקו זוכה בטורניר של 25 אלף דולר, והישג זה צפוי להקפיץ אותה מהמקום ה-549 לטופ 400 בעולם. הצוות שלה מונה את סשה גלושקו, רונן מורלי, איליה וולוך, אורן בר נור ועופר פדידה.

גלושקו, שתמשיך כעת לשתי תחרויות של 25 אלף דולר בפלורידה: "היה לי שבוע מהמם, עם משחקים טובים, במועדון היפה הזה שממש כיף לשחק פה. שתי התחרויות לנשים שהתקיימו בישראל היו כל כך חשובות, זה שונה לגמרי לשחק בארץ, ותודה לאיגוד הטניס ולספונסרים שדאגו לקיים את התחרויות האלה. המגרש הביתי נתן לי יתרון, הקהל שהגיע במהלך השבוע ובמיוחד בגמר, עודד אותי. תודה לספונסר שלי 'רב בריח' שתומך בי. השבועיים האחרונים, הזכייה בקרית מוצקין ורבע הגמר בנתניה, נתנו לי המון ביטחון".

יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "אנחנו עוברים ימים מרגשים, הכוללים הסכם של בניית בית לאומי ותכנית מקצועית. אנחנו גאים שהצלחנו לארגן את שתי התחרויות האלה, שמחים על ההישג של לינה ושאר הישראליות ושבעי רצון מכך שהחלטנו לקיים תחרויות של 25 אלף דולר ולא 15 אלף. תודה לעיריית קרית מוצקין ולכל העוסקים במלאכה".
שחקניות מלמעלה מ-20 מדינות השתתפו בתחרות השבוע, כאשר זהו הטורניר הבינלאומי השני מתוך ארבעה רצופים. בשבועיים הבאים יתקיימו שני פיוצ'רים לגברים במיתר ובעפולה.

ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי, זכה לשבחים על מתחם הטניס המתקדם: ״חוויית ספורט בינלאומית במוצקין. אני מבקש להודות לראשי איגוד הטניס על שיתוף הפעולה. קריית מוצקין על במת הספורט הבינלאומית. ברכות לזוכה ונמשיך לקיים כאן טורנירים כאלה ששמים את הטניס במרכז ומנגישים את הקהילה לענף".

לינה גלושקו
ג'ואן צוגר
הקהל הגיע בהמוניו

כתבות נוספות

דילוג לתוכן