לינה גלושקו וניקול נדל זכו במקום השני בטורניר הזוגות הבינלאומי "אמריקן קאפ" הנערך במאימי

לינה וניקול האחות הצעירה של אלופת ישראל בטניס עושה חייל בארה"ב. מחרתיים תיפתח בדרום פלורידה אליפות העולם הבלתי רשמית לנוער, "האורנג' בול"

לינה גלושקו, האחות הצעירה בת ה-14 של הטניסאית הבכירה של ישראל, יוליה, שיחקה לפנות בוקר בגמר הזוגות בטורניר האמריקן קאפ המתקיים במיאמי שבארה"ב יחד עם ניקול נדל. השתיים הפסידו בגמר לצמד שהורכב משחקנית מצריה ושחקנית איטלקייה.
גלושקו, המתאמנת בישראל במסגרת האקדמיה לטניס בתל אביב וקבוצת ITP ונדל ממרכז הטניס חיפה, השתתפו בטורניר במאימי המהווה הכנה לקראת טורניר ה"אורנג' בול" שיפתח שם ביום רביעי והמהווה בעצם את אליפות העולם הלא רשמית לטניסאים צעירים. השתיים לוו בטורניר על ידי המאמנים אסף אינגבר ופנדליס מוסקיטוס, המנהל את שלוחת ITP ביוון.
בשני הטורנירים לוקחים חלק עשרות טניסאים צעירים מכל רחבי העולם. הצמד גלושקו ונדל התחילו את דרכן לגמר עם ניצחון על צמד אוקראיני ישראלי (אדוה דבח מרמלה), 8:3, בהמשך ניצחו צמד מרוסיה 8:4. בחצי הגמר ניצחו צמד מאיטליה, 8:5.
בגמר השתיים הצליחו פחות והפסידו 1:8 לצמד המצרי איטלקי. עכשיו השתיים מחכות להגרלת המשחקים של טורניר האורנג' בול שיפתח ביום רביעי, בתקווה להמשיך ולהציג יכולת טובה גם בטורניר החשוב הזה.

כתבות נוספות