חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליגת ווינר: רמלה אלופת המדינה בפעם החמישית ברציפות

קבוצת מ.ס רמלה עשתה זאת שוב ובמסגרת ליגת ווינר זכתה היום (שבת) בפעם החמישית ברציפות בתואר אלופת המדינה. הצמד נועם אוקון ונועם בר לא אכזב גם השנה והעניק לקבוצה 0:2 על אס'א תל אביב במשחק שהתקיים במכבי צפון.
תחילה היה זה אוקון שהביא לרמלה את הנקודה הראשונה לאחר שניצח 3:6,3:6 את גלעד בן צבי. אוקון היה הראשון לשבור כשעלה ל-2:4 ובהמשך ל-2:5. בן צבי שמר פעם נוספת על ההגשה אבל אוקון שמר על המומנטום ועל ההגשה וזכה במערכה הראשונה 3:6.
במערכה השנייה אוקון שבר לראשונה ל-2:3. בהמשך שמרו השניים על ההגשות, עד לשבירה נוספת שהשיג אוקון במשחקון האחרון והעלתה אותו ל-3:6 נוסף.
במשחק שנערך במקביל ניצח נועם בר את הראל לוי 5:7,1:6,7:5. בר פתח היטב את המערכה הראשונה ועלה ל-0:2. לוי נכנס למשחק, זכה בשלושה משחקונים ברצף ועלה ל-2:3 ובהמשך ל-3:5. בר ניצל משחקון החזרות טוב, צמצמם ל-4:5 ושמר על ההגשה בדרך ל-5:5. בשני המשחקונים האחרונים לוי שמר ושבר וניצח 5:7.
במערכה השנייה לוי שמר על משחקון ההגשה הראשון ועלה ל-0:1, אך משם בר זכה בשישה משחקונים רצופים וניצח 1:6.
בר המשיך בדהירה גם במערכה השלישית ועלה ל-0:3 ול-1:5. לוי התאושש,זכה בארבעה משחקונים רצופים והשווה ל-5:5. במצב זה שמר בר על ההגשה, עלה ל-5:6 ובמשחקון האחרון שבר את לוי וניצח 6:7 בתום שלוש שעות מסקרנות ומורטות עצבים.
 

במסגרת פלייאוף הירידה שוחקו המשחקים הבאים: הפועל תל אביב נשארה בליגה לאחר שניצחה את היורדת בני הרצליה  0:2. במשחקי ירידה נוספים מכבי צפון נשארה בליגה על חשבונה של קריית שמונה, רמת השרון נשארה גם היא על חשבונה של מרכז הטניס באר שבע. בנוסף, גבעת אלה חיפה זכתה במקום השלישי ואחריה כפ'ס שסיימה במקום הרביעי, זיכרון יעקב סיימה במקום החמישי ומועדון טניס הפועל עירוני לוד סיימו במקום השישי.

נועם בר


נועם אוקון


הראל לוי


גלעד בן צבי

כתבות נוספות

דילוג לתוכן