חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליגת העל: נקבעו העולות לפיינל 4

לאחר 5 מחזורים בליגת העל, הסתיימה הליגה הסדירה ונקבעו הקבוצות העולות לפיינל 4 שיתמודדו על האליפות במהלך השבוע של אליפות ישראל לבוגרים שתתקיים בירושלים בחודש דצמבר.בנוסף לקבוצות שסיימו במקומות הראשונים ויעלו לפיינל 4, נקבעו הקבוצות היורדות לליגה הארצית שתיפתח בעונת 2019.

 בבית A בנשים-  קבוצת בת ים ואסא ת"א התמודדו במחזור האחרון על ראשות הבית. בת ים בסופו של דבר ניצחה את ההתמודדות ועם מאזן מושלם סיימה במקום הראשון ( אסא ובת ים סיימו עם אותו מספר נק אך בהתמודדות ראש בראש ניצחה בת ים). אסא ת"א לאחר כמה שנים בהן לא הצליחה להגיע למעמד הפיינל 4, חוזרת ובגדול. באותו הבית קבוצת זכרון יעקב/ קיסריה ירדה לליגה הארצית וקבוצת מרה"ט רמה"ש 2 שסיימה לפנייה, תתמודד מול המקום החמישי מבית B על ההישרדות.

 בית B בנשים – קבוצת עירוני רעננה סיימה את העונה הסדירה עם כמות הנקודות הגבוהה מכל הקבוצות ועם מאזן מושלם הבטיחה את המקום הראשון בבית B. במקום השני עם 11 נק והפסד בודד אחד התמקמה קבוצת קרית ביאליק. שתי הקבוצות יתמודדו באירוע הפיינל 4 ביחד עם קבוצת בת ים ואסא ת"א.

 קבוצת מרה"ט אשקלון ירדה לליגה הארצית וקבוצת מכבי צפון אברהמי 1 שסיימה במקום החמישי תתמודד במפגש הישרדות שיתקיים בשבוע הבא מול קבוצת מרה"ט רמה"ש 2, משחק ההישרדות נקבע ליום שישי ה29/9/2018 (שינויים יתכנו עקב אליפות ישראל )

בבית A גברים:
במקום הראשון עם 14 נק ומאזן מושלם קבוצת עירוני ברדוגו גרופ לוד. במקום השני עם ניצחון במחזור האחרון על קבוצת זכרון יעקב/ קיסריה התמקמה קבוצת הפועל טבעון.
היורדת לליגה הארצית בבית A נקבעה בין קבוצת בני הרצליה לבין קבוצת רמלה 2 ששתיהן סיימו את הליגה עם מספר זהה של נק ובעקבות ניצחונה של בני הרצליה במפגש בינהן, היא סיימה במקום ה5 ותשחק מפגש הישרדות נגד הקבוצה שסיימה במקום ה5 בבית B.

בבית B גברים:
במקום הראשון סיימה קבוצת מרכז טניס עצמה רמלה ובמקום השני הקבוצה השנייה של מועדון הפועל עירוני לוד.
במקום האחרון סיימה קבוצת מרה"ט רמה"ש  שתשחק בעונה הבאה בליגה ארצית. במקום החמישי סיימה קבוצת מכבי הרצליה שתתמודד במשחק הישרדות מול בני הרצליה.

משחק ההישרדות ישוחק ב29/9 ( יתכנו שינויים עקב אליפות ישראל לנוער)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן