חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליגות ארצית, א', ב' וג' יוצאות לדרך בשבוע הבא

לאחר סיום ליגות לאומיות ותחרויות נוער ומאסטרס ארציות ובינלאומיות, מתפנים שחקנים בכל שכבות הגיל למפעל שמאחד את כולם תחת קורת גג אחת. שחקן הצעיר ביותר השנה הינו בן 14 ושחקן המבוגר ביותר בן 73 יתחילו כאחד את משחקי הליגות הבוגרות שיתחילו בשבוע הבא החל מיום שלישי 27/04/2010.

בדומה לשנים קודמות גם השנה נרשמה עלייה בכמות הקבוצות. בעוד מספר קבוצות בליגות ארצית וא' נשים אינן משתנות, בליגה ב' נרשמה עלייה של כ20% לעומת שנה שעברה. בליגה ג' גברים נרשמה עלייה של 80% בכמות הקבוצות. 

חלוקה למחוזות ולוחות זמנים משוערים ניתן למצוא תחת הקישור: ליגה>טבלאות ודירוגים.

החל מהלילה נפתח חלון של 72 שעות למנהלי המועדונים ואחראים של הקבוצות לעבור על משחקים הביתיים שלהם על מנת לבדוק בעיות של ריבוי מפגשים באותן שעות ומנהלים ואחראים של קבוצות השומרות מסורת על משחקי בית וחוץ שלהן על מנת לשנות את המשחקים המתוכננים לשבתות.

כל אחראי הקבוצות אשר רוצים לשנות תאריך או שעה מסויימים מתבקשים לפנות בדוא''ל לכתובת: liga@ita.co.il , יש לרשום מספר קבוצה מארחת, מספר קבוצת אורחת, שם ליגה ומחזור, כמו כן יש לרשום את השעה המתוכננת ואת השעה החדשה של קיום המפגש. נא לא להשתמש בכתובות דוא''ל אחרות.

החלון לשינוי לוח זמנים ייסגר בלילה בין יום רביעי ליום חמישי ובמהלך סוף שבוע, לאחר ביצוע כל השינויים, יתפרסם לוח זמנים סופי של כל הליגות. בהתאם להחלטת ועדת ליגה וגביע יום ושעה של קיום המפגש יהיו מחייבים ושינויים נוספים יואשרו רק על פי התקנון- במקרה של ייצוג לאומי בנבחרות לאומיות או מחמת מזג אוויר. 

אין להתייחס ללוח הזמנים המפורסם כרגע כלוח זמנים סופי. הודעה המאשרת סיום כל השינויים תתפרסם בנפרד.

בהצלחה לכל הקבוצות המשתתפות,
מחלקת ליגה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן