חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליאור מור: "בהצלחה לג'ודי מארי, אבל לא על חשבוננו"

עוד כשבועיים לקראת פתיחת משחקי גביע הפדרציה באילת (1-4 בפברואר), במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת. לקראת התחרות, ממשיכות שחקניות הפדרציה להתחרות ולהתאמן במרץ.
שחר פאר תפתח בימים הקרובים את הופעותיה באליפות אוסטרליה הפתוחה ויוליה גלושקו, שהודחה מהמוקדמות, תחל באימונים בארץ לקראת אילת. קרן שלמה, דניז חזניוק ולרה פטיוק ממשיכות גם הן להתאמן ולהתחרות במרץ, לסירוגין.
מי שעוקב אחר השחקניות בדריכות הוא קפטן הנבחרת, ליאור מור. מור, למוד קרבות ותיק מתחרות השנה שעברה, סבור שגם השנה מלאכת השחקניות לא תהיה פשוטה. "קיבלנו בית קשה, אולי הכי קשה שיכולנו לקבל. אבל כל מפגש הוא בפני עצמו, וביום נתון כל תוצאה אפשרית", אמר הקפטן.
"לבריטניה שלוש שחקניות במאיה הראשונה, להולנד שתיים. כמובן שגם בפורטוגל אנחנו לא מקלים ראש. רק בשנה שעברה דה בריטו זכתה בשני טורנירי ITF, ובנוסף היא כבר זכתה להגיע למקום ה-76 בעולם", סיפר מור.
מהצד השני עומדות שחקניות הנבחרת הישראלית המובילות, שחר פאר ויוליה גלושקו. מור סומך על השתיים ומחכה לתחילת העבודה איתן: "כיף לעבוד עם כל השחקניות שלנו. הן מקצועניות אמיתיות. אני מקווה ששחר תקצור הישגים נכבדים באוסטרליה, יש לה הרבה ניסיון. יוליה תגיע עם המומנטום של הזכייה באליפות ישראל ועם הניסיון שצברה במפעל בשנה שעברה".
 
""
"כיף לעבוד עם כל השחקניות שלנו". פאר וגלושקו באילת, בשנה שעברה
לכל אלה, טוען מור, יש להוסיף כמובן את יתרון הביתיות עם 1,500 אוהדי כחול לבן משולהבים: "אין ספק שזה יהיה גורם מכריע בכל מפגש. יציעים מלאים יביאו אותנו לתת את הטניס הטוב ביותר שלנו".
לסיום, כמובן שהקפטן הישראלי לא יכול שלא להתייחס גם למקבילתו בקבוצה הבריטית, ג'ודי מארי: "היא רשמה לזכותה פרויקט אחד מוצלח ביותר עם הבן שלה. בפרויקט הבא אני מאחל לה הצלחה, אבל לא על חשבוננו. הבריטיות אמנם פייבוריטיות על הנייר, אבל במבחן המציאות דברים לפעמים נראים אחרת".
מכירת חבילות כרטיסים במחיר מיוחד (350 ₪ במקום 440 ₪) לארבעת ימי המשחקים- מתאפשרת דרך איגוד הטניס עד 20 בינואר בלבד.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן