חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לוי ואוקון חבטו עם ילדי עמותת "ילדים בסיכוי"

עשרה ימים לפני מפגש הדייויס בין ישראל לאוסטריה (16-19 בספטמבר), שיתקיים בהיכל נוקיה, הקדישו היום (שני) שחקני נבחרת ישראל זמן למטרה נעלה, שבשנים האחרונות היא נר לרגליו של איגוד הטניס, על שלל נבחרותיו.
 
בתום אימון הבוקר שלהם, אימנו הראל לוי ונועם אוקון את ילדי הפנימיות של עמותת "ילדים בסיכוי". למרות השמש הקופחת הפגינו השניים הנאה, תוך שעשרות הילדים, בגילאי 10-15 ברובם, הפגינו יכולות מרשימות וזכו לתשבחות של לוי ואוקון.
 
בסיום האימון, העניקו השחקנים לילדים פוסטר של נבחרת ישראל ואף חתמו על כדורי ענק שהובאו במיוחד. במיוחד הופתעו הילדים כשקיבלו מידי השחקנים כרטיסי כניסה למפגש הקרוב.
 
"הילדים האלה מקסימים אחד אחד וזה כיף לתרום בזמן המועט שיש לנו בארץ", אמר הראל לוי. "גם אנחנו וגם הילדים נהנינו מאוד וזה מספק מאוד שאפשר לעשות דברים מהסוג הזה".
 
על ההכנות לדייויס, אמר לוי: "התחלנו בהכנות. בימים הקרובים נעבור לנוקיה עם סיום הכנת המגרש. כמו בכל דייויס, גם הפעם ההכנות יבוצעו על הצד הטוב ביותר בעזרת הצוות המקצועי שלנו, ואני מאמין שנגיע מוכנים למפגש".
 
נועם אוקון, התייחס לאימון הילדים ואמר: "זה היה יותר כיף ממה שציפיתי, הילדים היו מקסימים ולמרות החום הכבד נהניתי מכל רגע. גם אני והחברים לנבחרת היינו ילדי פנימייה. אמנם היה מדובר בפנימיית ספורט, אך אני בטוח שהאווירה דומה".

""
                                                                                  לוי מעניק תשורות וחותם לילדים

"ההכנות מתחילות מעכשיו. אני צריך להיות בכושר הטוב ביותר כדי שאם במקרה הצורך אצטרך להחליף את אחד השחקנים, אוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. אני מאמין שעם האנרגיה של הקהל נביא את הניצחון", סיכם אוקון.
 
 
מחר תחל בנוקיה הרכבת המשטח, כאשר היום הובאו חומרי הגלם השונים. מלבד זאת, פורסם היום הסגל האוסטרי למפגש, שכלל את יורגן מלצר (15), מרטין פישר (130), אלכסנדר פאיה (210) ואנדראס היידר מאורר (214). בלט בהיעדרו הוא שחקן הזוגות ג'וליאן נואל שסובל מפציעה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן