חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לוח תחרויות נוער – כל התחרויות

במהלך השנה יתקיימו שש תחרויות ארציות ובנוסף תתקיים אליפות ישראל לנוער בסוכות. התחרויות מיועדות לשחקנים בגילאי 9 עד 18 אשר הינם חברים באיגוד הטניס (תשלום דמי חברות אייטניס ובדיקות רפואיות ממכון ספורט, חתום ע"י רופא ספורט בלבד).
מתכונת המשחקים: בכל קטגוריה ישחקו 32 שחקנים. 22 השחקנים הראשונים בדירוג הארצי ייכנסו באופן אוטומטי לתחרות, יינתנו 2 כרטיסים חופשיים בכל קטגוריה במקרים חריגים בלבד באישור המנהל המקצועי של איגוד הטניס ויו"ר ועדת הנוער. אם לא יחולקו כרטיסים חופשיים, ייכנסו השחקנים הבאים על פי הדירוג. 8 שחקנים נוספים יעלו מהמוקדמות.
דמי השתתפות לתחרות ארצית: 100 שקלים (50 שקלים לתחרות המוקדמות).
שחקנים שיפסידו בתחרות המוקדמות ולא יהיו מעוניינים להשתתף בתחרות האזורית המתקיימת במקביל, יקבלו זיכוי בסך 100 שקלים.

התחרות תאריכים
מוק'+בית גמר
מועד אחרון להרשמהבנים 10בנים 12בנים 14בנים 16בנים 18לאומית גבריםבנות 10בנות 12בנות 14בנות 16לאומית נשים/בנות 18
ארציתמוקדמות פסח
12-14.3.2021
07.03.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"ש
ארציתארצית פסח
19-26.3.2021
07.03.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס רמה"שמרכז הטניס רמה"ש
ארציתמוקדמות שבועות
7-9.5.2021
28.04.2021מרכז הטניס חיפהמרכז הטניס עכומרכז הטניס עכומרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפה
ארציתארצית שבועות
27.6.21-5.7.21
28.04.2021מרכז הטניס עכומרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפה ע"ש נחום ברקמרכז הטניס עכומרכז הטניס עכומרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס עכו
ארציתמוקדמות קיץ 1
18-20.6.2021
13.06.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלון מרכז הטניס יפו מרכז הטניס יפומרכז הטניס אשקלון
ארציתארצית קיץ 1
3-12.7.2021
13.06.2021מרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלון
ארציתמוקדמות קיץ 5
13-15.8.2021
09.08.2021מרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושלים
ארציתארצית קיץ 5
20-27.8.2021
09.08.2021מרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושליםמרכז הטניס ירושלים
ארציתמוקדמות אליפות ישראל לנוער
10-12.9.2021
02.09.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומועדון הטניס רעננהמועדון הטניס רעננהמועדון הטניס רעננהמרכז הטניס יפומועדון הטניס רעננהמרכז הטניס יפו
ארציתאליפות ישראל לנוער סוכות
18-25.9.2021
(19.9 אופציונלי)
02.09.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומועדון הטניס רעננהמועדון הטניס רעננהמועדון הטניס רעננהמרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומועדון הטניס רעננהמועדון הטניס רעננהמרכז הטניס יפו
ארציתמוקדמות חנוכה
19-21.11.2021
14.11.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס אשקלון
ארציתאזורית חנוכה
27.11-6.12.2021
(28-29.11 אופציונלי)
14.11.2021מרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס אשקלוןמרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס יפומרכז הטניס אשקלון
אזורית צפון אזורית פסח
19-26.3.2021
14.03.2021מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)מגדל העמק (תחילת התחרות בחיפה)
אזורית צפון אזורית שבועות
27.6.21-5.7.21
16.06.2021מרכזי הטניס והחינוך בישראל קרית שמונהקרית מוצקין (התחרות ע"ש עידן אהרוני)קרית מוצקין (התחרות ע"ש עידן אהרוני)מרכזי הטניס והחינוך בישראל קרית שמונהמרכזי הטניס והחינוך בישראל קרית שמונהקרית מוצקין (התחרות ע"ש עידן אהרוני)קרית מוצקין (התחרות ע"ש עידן אהרוני)מרכזי הטניס והחינוך בישראל קרית שמונה
אזורית צפון אזורית קיץ 1
4-10.7.2021
27.06.2021מרכזי הטניס והחינוך בישראל עכומרכזי הטניס והחינוך בישראל עכו מרכז הטניס יקנעם מרכז הטניס יקנעםמרכזי הטניס והחינוך בישראל עכומרכזי הטניס והחינוך בישראל עכו מרכז הטניס יקנעם מרכז הטניס יקנעם
אזורית צפון אזורית קיץ 2
19-24.7.2021
13.07.2021 קרית ביאליק ע"ש טל מזרח
(התחלת התחרות בעכו)
קרית ביאליק ע"ש טל מזרח
(התחלת התחרות בעכו)
קרית ביאליק ע"ש טל מזרח
(התחלת התחרות בעכו)
קרית ביאליק ע"ש טל מזרח
(התחלת התחרות בעכו)
קרית ביאליק ע"ש טל מזרח
(התחלת התחרות בעכו)
קרית ביאליק ע"ש טל מזרח
(התחלת התחרות בעכו)
אזורית צפון אזורית קיץ 3
25-31.7.2021
19.07.2021מועדון הטניס טבעון (התחלת התחרות בחיפה)מועדון הטניס טבעון (התחלת התחרות בחיפה)מועדון הטניס טבעון (התחלת התחרות בחיפה)מועדון הטניס טבעון (התחלת התחרות בחיפה)מועדון הטניס טבעון (התחלת התחרות בחיפה)מועדון הטניס טבעון (התחלת התחרות בחיפה)
אזורית צפון אזורית קיץ 5
20-27.8.2021
16.08.2021מרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפהמרכז הטניס חיפה
אזורית צפון אזורית סוכות
18-25.9.2021
(אופציונלי 19.9)
12.09.2021זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)זכרון יעקב (תחילת התחרות מרה"ט חיפה)
אזורית צפון אזורית חנוכה
27.11-5.12.2021
(28-29.11 אופציונלי)
22.11.2021קרית מוצקיןמרכז הטניס עכוקרית מוצקיןמרכז הטניס עכוקרית מוצקיןמרכז הטניס עכוקרית מוצקיןמרכז הטניס עכו
אזורית מרכז א' אזורית פסח
19-26.3.2021
14.03.2021מכביםמכביםרמת אליהוכפר המכביה מכביםמכביםרמת אליהו
אזורית מרכז א' אזורית שבועות
27.6.21-5.7.21
16.06.2021כפר המכביהמכביםמכביםכפר המכביהמכביםמכביםכפר המכביה
אזורית מרכז א' אזורית קיץ 1
4-10.7.2021
27.06.2021הר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושלים
אזורית מרכז א' אזורית קיץ 2
19-24.7.2021
13.07.2021רמת אליהו הר הצופים ירושלים הר הצופים ירושלים רמת אליהוהר הצופים ירושלים
אזורית מרכז א' אזורית קיץ 3
25-31.7.2021
19.07.2021מרכזי הטניס והחינוך בישראל יפו רמת אליהומרכזי הטניס והחינוך בישראל יפומרכזי הטניס והחינוך בישראל יפו רמת אליהו
אזורית מרכז א' אזורית קיץ 5
20-27.8.2021
16.08.2021הפועל רמת אליהוהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהפועל רמת אליהוהפועל רמת אליהוהר הצופים ירושליםהר הצופים ירושליםהפועל רמת אליהו
אזורית מרכז א' אזורית סוכות
18-25.9.2021
(אופציונלי 19.9)
12.09.2021מכביםמכביםהפועל רמת אליהוהפועל רמת אליהו מכביםבת ים בת ים
אזורית מרכז א' אזורית חנוכה
27.11-6.12.2021
(28-29.11 אופציונלי)
22.11.2021בת יםק.ק. הרצליההפועל רמת אליהוהפועל רמת אליהובת יםבת יםהפועל רמת אליהו
אזורית מרכז ב' אזורית פסח
19-26.3.2021
14.03.2021אביחילק.ק. כפ"סק.ק. כפ"סבית ברלאביחילק.ק. כפ"סק.ק. כפ"סבית ברל
אזורית מרכז ב' אזורית שבועות
27.6.21-5.7.21
16.06.2021ק.ק. הרצליה (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. כ"ס (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. כ"ס (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. הרצליה (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. הרצליה (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. הרצליה (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. כ"ס (התחרות ע"ש עידן אהרוני)ק.ק. הרצליה (התחרות ע"ש עידן אהרוני)
אזורית מרכז ב' אזורית קיץ 1
4-10.7.2021
27.06.2021בני הרצליהמכבי נתניהמכבי נתניהאביחילבני הרצליהמכבי נתניהמכבי נתניהאביחיל
אזורית מרכז ב' אזורית קיץ 2
19-24.7.2021
13.07.2021אביחילמכבי נתניהבית ברלמכבי נתניהגולדן טניסמכבי נתניה
אזורית מרכז ב' אזורית קיץ 3
25-31.7.2021
19.07.2021רעננהאביחילרעננהרעננהאביחילרעננה
אזורית מרכז ב' אזורית קיץ 5
20-27.8.2021
16.08.2021ק.ק. הרצליה ק.ק. הרצליה רעננהרעננהק.ק. הרצליה ק.ק. הרצליה רעננה
אזורית מרכז ב' אזורית סוכות
18-25.9.2021
(אופציונלי 19.9)
12.09.2021אביחילאלוני יצחקק.ק. כ"סאביחילק.ק. כ"סאלוני יצחקק.ק. כ"ס
אזורית מרכז ב' אזורית חנוכה
27.11-6.12.2021
(28-29.11 אופציונלי)
22.11.2021אביחילאביחילק.ק. כ"סק.ק. כ"סאביחילאביחילק.ק. כ"סק.ק. כ"ס
אזורית דרוםאזורית פסח
19-26.3.2021
14.03.2021מיתרמיתרמיתרמיתרמיתרמיתרמיתרמיתר
אזורית דרוםאזורית שבועות
27.6.21-5.7.21
16.06.2021מועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גת מועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גת
אזורית דרוםאזורית קיץ 1
4-10.7.2021
27.06.2021מרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערד
אזורית דרוםאזורית קיץ 2
19-24.7.2021
13.07.2021מועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גת
אזורית דרוםאזורית קיץ 3
25-31.7.2021
19.07.2021מועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתר
אזורית דרוםאזורית קיץ 5
20-27.8.2021
16.08.2021מרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערדמרכז הטניס ערד
אזורית דרוםאזורית סוכות
18-25.9.2021
(אופציונלי 19.9)
12.09.2021מועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גתמועדון הטניס קרית גת
אזורית דרוםאזורית חנוכה
27.11-6.12.2021
(28-29.11 אופציונלי)
22.11.2021מועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתרמועדון הטניס מיתר
דילוג לתוכן