לו"ז פלייאוף ליגות בוגרות חצאי הגמר 6/9 מועדון הטניס רעננה.

חצאי הגמר של הליגות הבוגרות יתקיימו ביום ראשון הקרוב 6.9 במועדון הטניס רעננה. בגברים יפגשו הפועך עירוני לוד ומכבי נתניה ובמשחק השני רמלה נגד מכבי צפון. אצל הנשים חצי הגמר הראשון יפגיש את רמה״ש ומכבי צפון והמשחק השני את הפועל טבעון נגד עירוני רעננה. משחקי הגברים בשעה 10:00 ומשחקי הנשים לא לפני 11:00. 


גברים בית א'

 

סיימו מקום ראשון- הפועל עירוני לוד אחראי(מאור חמרה)                                

מקום שני- מכבי צפון יוסי אברהמי ת"א אחראי(איתי פסה)

 

גברים בית ב'

 

סיימו מקום ראשון- מרכז טניס עוצמה רמלה ישראל אחראי(ישראל שמעוני)

מקום שני- מכבי נתניה אחראי(ניסים בוקבזה)

 

נשים בית א'

 

סיימו מקום ראשון-המרכז לטניס בישראל רמת השרון אחראי(ישי דניאל)

מקום שני- הישגי עירוני רעננה אודליה אחראי(שי פוני)

 

נשים בית ב'

 

סיימו מקום ראשון- הפועל ציבי אופק טבעון אחראי(סטפן אנקונינה)

מקום שני- מכבי צפון יוסי אברהמי1 ת"א אחראי(איתי פסה)

 

יום ראשון 6/9- 10:00

 

גברים– הפועל עירוני לוד אחראי(מאור חמרה) נגד מכבי נתניה אחראי(ניסים בוקבזה)

 

           מרכז טניס עוצמה רמלה ישראל אחראי(ישראל שמעוני) נגד מכבי צפון יוסי אברהמי ת"א אחראי(איתי פסה)

 

יום ראשון 6/9- לא לפני 11:00

 

נשים– המרכז לטניס בישראל רמת השרון אחראי(ישי דניאל) נגד מכבי צפון יוסי אברהמי1 ת"א אחראי(איתי פסה)

 

         הפועל ציבי אופק טבעון אחראי(סטפן אנקונינה) נגד הישגי עירוני רעננה אודליה אחראי(שי פוני)

 

 

דירוג שחקנים:

 

גברים

 

הפועל עירוני לוד אחראי(מאור חמרה)

 

1          סלע דודי

2          בוצר בר           

3          לוי הראל

4          רם אנדי           

5          חמרה מאור      

7          סלע עופר

8          צוקרמן דניאל

 

 

מכבי נתניה אחראי(ניסים בוקבזה)

 

1       בן צבי יואב

2       פלד עירם

3      בקשי עידן

4      טפר מיכאל

 

 

מרכז טניס עוצמה רמלה ישראל אחראי(ישראל שמעוני)

 

1        ווינטרוב אמיר

2        דקל בר

3       לשם עידן

4      עוליאל ישי

5      נועם אוקון

6      בר נועם

7      ארליך יונתן

8      חדד אמיר

 

 

מכבי צפון יוסי אברהמי ת"א אחראי(איתי פסה)

 

1          ברמן גלעד

2          טייג עודד

3          מערבי מוטי      

4          מרנשטיין בועז

5          פסה איתי

 

 

 

 

נשים

 

 

המרכז לטניס בישראל רמת השרון אחראי(ישי דניאל)

 

1      לנקרי עופרי

2      פושקרבסקי אלונה

3      פטיוק ולריה

4      קורולצקי שלי

5      לויאן רונה

 

 

מכבי צפון יוסי אברהמי1 ת"א אחראי(איתי פסה)

 

1    גלושקו יוליה

2    אלסטר הילה

3    קיצ'וטקין אלכסנדרה

4    קפוסטין ניקול

5    אסטרוגו חן

 

 

 

הפועל ציבי אופק טבעון אחראי(סטפן אנקונינה)

 

1        חזניוק דניז

2        שלמה קרן

3        זנדבר טליה

4        הורנונג שיר

5        קרן יובל

 

 

הישגי עירוני רעננה אודליה אחראי(שי פוני)

 

1     קמחי מאי

2     רוזן קרן

3    בירן שחר

4    מירן עמית

5    טחן מאיה

 

 

כתבות נוספות