חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לאחר 7 שנים: רן פוני, דובר איגוד הטניס, מסיים את תפקידו

רן פוני מסיים היום את תפקידו כדובר איגוד הטניס וכמנהל אתר האינטרנט. איגוד הטניס מודה לרן על פעילותו ארוכת השנים למען הענף ומביא בפניכם את דברי הסיום שלו:
שלום לכל חובבי ואוהדי הטניס בישראל,
לאחר כשבע שנים באיגוד הטניס כמנהל אתר האינטרנט וכדובר איגוד הטניס, אני מסיים את תפקידי ויוצא לדרך חדשה.
בשנים האחרונות כתבתי לכם כמעט מדי יום, מתוך ניסיון לסקר ולתת במה לכל המתרחש בטניס הישראלי. עבורי היו אלה שנים מהנות, מלאות בחוויות, בהן פגשתי אנשים טובים שמשקיעים את מיטב מרצם לטובת קידומו של הענף בארץ ובעולם.
במשך השנים בהן שירתתי בתפקיד, רשם הענף שיאים חדשים – ביניהם ניתן למנות אלוף עולם לנוער, מדליסט זהב באולימפיאדה, העפלה לבית העליון ובהמשך העפלה היסטורית לחצי גמר גביע דייויס – ועוד רגעים רבים שיינצרו בליבי ובזיכרוני לעוד שנים רבות, עד אשר יתפסו את מקומם שיאים חדשים, גבוהים וטובים יותר.
 
""
רן נואם בטקס הסיום, אליפות ישראל לנוער ע"ש פסח פוני, 2010
ככל שחלף הזמן גדל הענף והתפתח, ואיתו גם אופי העבודה והאתגרים השונים העומדים בפניו. אני מוכרח לציין כי גם בעתות של אינטנסיביות רבה, נהניתי מהמלאכה מתוך ידיעה שמעצם עבודתי אני משמש גם ככותב ההיסטוריה, כזה שקובע, במידה מסוימת, כיצד ייזכרו הדברים בתודעתו של ההמון. אין להקל בכך ראש, ובכל פעם שפתחתי במלאכת הכתיבה, הקפדתי להיזכר במטרה גדולה ורחבה זו אותה אני משרת.
זה גם הזמן להודות לכל האנשים הנהדרים והייחודיים, מתוך המערכת ומחוצה לה, שסייעו, עזרו ותמכו בענף לכל אורך השנים. תודתי נתונה גם לאיגוד הטניס, שאנשיו פועלים ללא הרף לקידום הטניס בישראל, וכן לשחקנים ולמאמניהם שהם ליבת הענף.
 
""
עם שלמה גליקשטיין ודני גלי
כרבע מחיי הקדשתי למלאכה, אך היום תמה תקופה. אני מפנה את הבמה בלב שלם ובוטח, מתוך ידיעה שהאתגרים העומדים בפני הענף לנצח יישארו, אך כך גם הרצון לעבור על פניהם ולהציב סטנדרטים חדשים של מצוינות. אין לי ספק כי הטניס הישראלי ימשיך בצמיחתו ההדרגתית והרציפה, ובכך יעניק לנו עוד רגעי אושר והתעלות רבים, שמייצרים אתוס ייחודי המקשר כחוט השני בין כל אוהבי הטניס בארץ ובעולם.
תודה לכם על ההזדמנות,
רן פוני.
את רן תחליף בתפקיד עופרה פרידמן לה אנו מאחלים הצלחה רבה. החל מהשבוע הבא ניתן לפנות אליה בכל נושא רלוונטי: ofra@ita.co.il

כתבות נוספות

דילוג לתוכן