חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לאחר כמעט 8 שעות: פאר עלתה לרבע גמר הובארט

 שחר פאר עלתה הבוקר (רביעי) לרבע גמר טורניר הובארט. פאר, 37 בעולם, גברה אחרי שעתיים ו-14 דקות של משחק שהופסק פעמים רבות בגלל הגשם על המדורגת 272 בעולם, סשה ג'ונס מניו זילנד 6:7 (7:9) ו-4:6.

השחקנית הניו זילנדית הפתיעה כששיחקה מעבר לרמת הדירוג שלה, אך הנסיון של פאר עזר לה בסיום כל מערכה לחלץ ניצחון ולהמנע מהפסד מביך מאוד. פאר תשחק ברבע הגמר מול משוכה קשה, אנה צ'אקבטדזה שחוזרת לשחק אחרי שכבר עמדה לפרוש. צ'אקבטזה מדורגת היום במאיה השלישית, אך בשיאה דורגה הרוסיה חמישית בעולם.

ג'ונס הפתיעה כשפתחה את המערכה עם שבירה ל-0:2, פאר שברה חזרה ל-1:2, אך נשברה שוב פעמיים והניו זילנדית ברחה ל-2:5. פאר החלה בקאמבק, אך במצב של 4:5 לג'ונס המשחק הופסק לזמן רב עקב הגשמים שאף לפני כן גרמו להפסקות ממושכות.

כשחודש המשחק פאר חזרה, שברה ל-5:5, שמרה ל-5:6 והגישה למשחק, אך שוב יצאה מריכוז, החמיצה נקודת מערכה, נשברה והשתיים המשיכו לשובר שוויון, שהיה הפכפך. פאר כבר הוליכה 1:4, ג'ונס חזרה ל-4:5 לטובתה, אך כדור שפגע בקצה המחבט של הניו זילנדית ועף החוצה, הציל את פאר, שהצליחה בסופו של דבר לנצח 7:9 בשובר השוויון ולסיים את המערכה הראשונה.

 

אנה צ´אקבטדזה. היריבה של שחר ברבע הגמר

אנה צ´אקבטדזה. היריבה של שחר ברבע הגמר
 

 

ג'ונס פתחה גם את המערכה השניה עם שבירה ל-0:2, פאר שברה בחזרה ל-2:2, אך הניו זילנדית שוב שברה ל-3:4, אבל פאר החזירה בשבירה על האפס, והצליחה לשמור ולסגור את המשחק המתיש שהחל בשתיים בלילה, שעון ישראל והסתיים לקראת עשר. שמונה שעות ברוטו למשחק בן שעתיים נטו.  

כתבות נוספות

דילוג לתוכן