חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לאונרד פיליפס יתרום 100,000 דולר לקיום עשר תחרויות WTA לנשים

בשורה טובה לאוהדי הטניס בישראל ולשחקניות המקצועיות המחפשות ניסיון בינלאומי הכרחי על מנת לפרוץ בזירה הבינלאומית.

בסוף השבוע נודע כי התורם היהודי לאונרד פיליפס צפוי לתרום 100,000 דולר אשר ינותבו לקיומן של לא פחות מ-10 תחרויות WTA לנשים, עוד השנה. מדובר במספר חסר תקדים שעשוי להוות מקפצה משמעותית לשחקניות רבות.
בשבוע שעבר התקיימו במועדון הטניס רעננה שתי תחרויות ע'ש ונסה פיליפס, בת דודתו של לאונרד, ופיליפס הוזמן לצפות בתחרויות כאורח הכבוד של איגוד הטניס. במהלך השבוע ליוו את פיליפס בכירי האיגוד, ביניהם נשיא האיגוד, איאן פרומן, היו'ר אסי טוכמאיר, המנכ'ל שלמה גליקשטיין ושחקנית העבר ציפי אובזילר. באיגוד מודים במיוחד לאיאן פרומן ולציפי אובזילר שאירחו את מר פיליפס וסייעו בקידום התרומה.
בכירי האיגוד שיתפו את פיליפס בשינויים האחרונים שעבר האיגוד ובחזון המשותף לאנשי הטניס. פיליפס, מצידו, התרשם מהדברים והודיע סופית לאסי טוכמאיר על הגדלת הסיוע הכלכלי לאיגוד. אגב, פיליפס בעצמו שחקן טניס שמדורג במקום השני באנגליה בקטגוריית גילאי 75.

עמית לב ארי ולאונרד פיליפס
על התרומה של פיליפס, אמר יו'ר איגוד הטניס, אסי טוכמאיר: 'אנחנו שמחים על ההירתמות של מר פיליפס כדי לסייע לאיגוד הטניס בהגשמת החזון המשותף שלנו, וכאן גם חייבים להגיד תודה גדולה לאיאן פרומן ולציפי אובזילר שסייעו בקידום התהליך. העזרה של מר פיליפס היא בעלת חשיבות עליונה ואני מקווה שאת התוצאות נוכל לראות בעתיד הקרוב'.
'עבור השחקניות הישראליות התרומה האחרונה תחסוך אלפי דולרים לנסיעות לחו'ל, ואת הצעדים הראשונים בקריירה הן יוכלו לעשות כאן בישראל. כעת אנו מעודדים ספונסרים נוספים לקידום תחרויות הגברים, ובהמשך ננסה לחבר בין תחרויות הגברים והנשים כדי ליצור המשכיות שתביא לחגיגת טניס אמיתית', סיכם היו'ר.


איאן פרומן ולאונרד פיליפס עם שריי שטרנבך ועמית לב ארי

כתבות נוספות

דילוג לתוכן