לאומית: רמלה מובילה 0:1 בסדרה

הערב (ראשון) הגיע לסיומו המפגש הראשון בסדרת האליפות בין מרכז הטניס רמלה ואס'א תל אביב, במסגרת הליגה הלאומית.

רמלה פתחה את הסדרה עם ניצחון 0:2. מפגש נוסף בין שתי הקבוצות יתקיים כבר ביום רביעי ב-15:00 במועדון הטניס רעננה. ניצחון של רמלה במפגש זה יעניק לה את האליפות בפעם הרביעית ברציפות. באס'א כמובן לא נשארו אדישים להפסד ומנסים להביא לחזרתו המהירה של הראל לוי מטורניר בחו'ל, כדי לגרור את הסדרה למפגש נוסף.

נועם בר- סער סטיל 2:6,7:6,2:6

המשחק נפתח כאשר שני השחקנים שמרו על ההגשות עד למצב של 2:2. למרות שלסטיל היו שתי אפשרויות שבירה, נועם בר הצליח לשמור על ההגשות ועלה ל-2:3. בר המשיך במומנטום גם בהמשך המערכה כדי לזכות בה 2:6.

המערכה השנייה נפתחה עם שבירה של סטיל, אך נועם בר לא איבד את הצפון ושבר חזרה. לאחר השבירה לא הצליח בר לשמור על ההגשות ונשבר בדרך ל-2:3 לטובתו של סטיל. בר יצא מריכוז, העיף כדור וקיבל אזהרה. סטיל המשיך להוביל בדרך ל-4:5 ואף הגיע למצב של נקודת מערכה.

בר לא ויתר, הפך את היוצרות וחזר להוביל שוב עם 5:6. סטיל הגיש כדי להישאר במשחק וכמעט והפסיד את המשחקון והמשחק כולו כאשר לבר הייתה נקודת משחק. לבסוף, הצליח סטיל לשמור על ההגשה והשניים נכנסו לשובר שוויון.

במהלך שובר השוויון הגיעו השניים למצב של 3:3 ולאחר מכן שמר סטיל על ההובלה וניצח 5:7.

במערכה השלישית גבו של סטיל בגד בו שוב, כפי שקרה מספר פעמים בשנים האחרונות בעקבות פציעה טורדנית. המערכה הייתה חד צדדית ובר זכה בה 2:6 בתום שעתיים ו-16 דקות.

נועם אוקון- גלעד בן צבי 2:6,6:7

בתום 20 דקות נפתח המשחק בין נועם אוקון לגלעד בן צבי. המשחק הארוך בין בר לסטיל היה לרועץ עבור אוקון, שמעדיף לא לשחק בחשיכה.

המערכה הראשונה הייתה שקולה כאשר בן צבי הפגין טניס מצוין ועלה ליתרון 4:5 עם נקודת מערכה. אוקון לא מעד, הגיש אייס כדי להישאר במערכה ולאחר מכן גם זכה במשחקון- 5:5.

המשחק נכנס לשובר שוויון ובמצב של 3:4 לאוקון, בן צבי נשבר. משם, תפס אוקון את העניינים בידיים וזכה בשובר השוויון 4:7.

המערכה השנייה נפתחה בשמירה הדדית של ההגשות מצד שני השחקנים. במצב של 1:1 ושוויון 30, הרשת הייתה לטובתו של אוקון שזכה בשתי נקודות על קשקש השערה כשהכדורים שלו פגעו בחלק הלבן של הרשת. הכדור הראשון נחת בצמוד לה, קרוב מכדי שבן צבי יגיע אליו. במצב של יתרון לאוקון עלה בן צבי לרשת אך הכדור שוב פגע בחלק הלבן וקיפץ מעל בן צבי- 1:2 לאוקון.

אוקון השתלט על המערכה ועלה ל-2:5. בן צבי אמנם עלה ל-15:40 במשחקון האחרון אך לא הצליח להמשיך ביכולת הגבוהה מהמערכה הראשונה והפסיד ארבע נקודות ברצף. בסיום- 2:6 לאוקון.

כתבות נוספות