חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לאומית: זכרון ואס"א מוליכות בגברים, חיפה ורמת השרון בנשים

אתמול (שבת) התקיימו משחקי המחזור השלישי בליגה הלאומית לגברים ולנשים.

בגברים, מכבי זכרון יעקב ואס"א תל אביב מוליכות את בית ב' עם תשע נקודות, מבלי שהן הפסידו אף לא משחק אחד. במשחקה האחרון של זכרון השיגה הקבוצה ניצחון חלק נוסף על בני הרצליה מיכאל.

במשחקי היחידים גבר יואב בן צבי 0:6,2:6 על מיכאל טריבוחוב ותומר דנק ניצח 1:6,1:6 את מתן גנזי. במשחק הזוגות שהתקיים בין הארבעה ניצחו בן צבי ודנק 3:6,4:6.

גם אס"א המשיכה במומנטום וגברה 0:3 על הפועל עירוני לוד עדי. גלעד בן צבי, האח הצעיר למשפחת בן צבי, ניצח 3:6,2:6 את עדי זילברשטיין בזמן שטל ארוס השיג ניצחון 1:6,1:6 על עמית לוזון.

במשחק הזוגות בין הארבעה ניצחו בן צבי וארוס 1:6,2:6.

את בית א' מוליכה עם שמונה נקודות מרכז הטניס רמלה שניצחה את הפועל עירוני לוד אלמוג 0:3. אמיר וינטרוב ניצח במשק מרתק את אלמוג משיח 6:7,1:7. גלעד ברמן סגר את המפגש כשניצח את רוני בן הרוש 3:6,4:6 והשאיר לפרוטוקול את משחק הזוגות, בו ניצחו וינטרוב וברמן את בן הרוש ומשיח 0:6,0:6.

יתר משחקי המחזור השלישי:
מכבי צפון- הפועל תל אביב אסי 1:2
גבעת אלה חיפה- עירוני לוד יונתן 0:3
קאנטרי קלאב כפר סבא- הפועל תל אביב גלעד 0:3

בנשים, את בית א' מוליכה מרכז הטניס חיפה עם שמונה נקודות. אחריה, אס"א תל אביב עם שש נקודות.

קבוצת מרכז הטניס חיפה השיגה ניצחון 0:3 במחזור האחרון על גבעת אלה חיפה א'. אור מאיר ניצחה 1:6,1:6 את שיר פרקיס, ולריה פטיוק השיגה ניצחו מרשים על חלי ברגיל 4:6,4:6 ובמשחק הזוגות בין הארבע ניצחו אור ופטיוק 0:6,0:6.

הפסד מפתיע לאס"א תל אביב שנוצחה 2:1 על ידי מ.ס קריית אונו א', זאת למרות חיזוקה של שחקנית הפדרציה קרן שלמה. שלמה ניצחה במשחק הראשון 0:6,2:6 את אסתי מסורי, אך דניז חזניוק השוותה כשניצחה 4:6,5:7 את דניאל צין. במשחק הזוגות המכריע בין הארבע ניצחו חזניוק ומסורי 4:6,2:6.

את בית ב' מוליכה קבוצתה של חן אסטרוגו, מרכז הטניס רמת השרון, עם שמונה נקודות.

במחזור האחרון גברה הקבוצה 1:2 על גבעת אלה חיפה ב'. חן אסטרוגו גברה 5:7,0:6 על יעל גליצנשטיין ומרגריטה ספיצין השוותה כשגברה על עפרי לנקרי 3:6,6:2,6:0. בזוגות, הצליחו אסטרוגו ורונה לויאן לנצח בזוגות את גליצנשטיין וספיצין 3:6,3:6.

יתר משחקי המחזור השלישי:
בני הרצליה אפרת- מועדון טניס בת ים 0:3
מכבי אילנה הרצליה- מכבי פתח תקווה 0:3
מכבי צפון- מועדון הכרמל 0:3

כתבות נוספות

דילוג לתוכן