חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כ-300 ילדים בסיכון זכו ליום כיף ספורטיבי במרכז לטניס בישראל – חיפה

 

אירוע השיא השנתי לילדים בסיכון של המרכז לטניס בישראל התקיים ב-12 במאי 2015 במרכז לטניס בישראל – חיפה, עם מספר שיא של למעלה מ-300 ילדים מ-11 מרכזים של המרכז לטניס בישראל. מדובר בתכנית "חבק" המתקיימת במרכזים ברחבי הארץ מקרית שמונה שבצפון ועד ערד שבדרום. כל הילדים, בכיתות א' עד י"ב', הגיעו בבוקר לחיפה וזכו ליום של פעילות ספורטיבית עשירה עם 22 תחנות כגון: טניס, ספינינג, תיפוף, כדורגל, כדורסל, קיק בוקסינג, מחניים, באולינג, קפיצה למרחק ועוד. הילדים הגיעו מ-11 מרכזים ברחבי הארץ: קרית שמונה, טבריה, עכו, חיפה, יקנעם, סג'ור, יפו, רמה"ש, אשקלון, ב"ש וערד. במהלך התחרויות עודדו ילדי כל מרכז אחד את השני והאווירה היתה נפלאה.

שיא היום היה כשהגיעו למרכז הטניס שחקני מכבי חיפה בכדורגל – קמארה, מיצ'ל ועידן ורד יחד עם ניר דוידוביץ'. השחקנים הצטלמו עם הילדים שהיו בהתלהבות שיא, חתמו להם ואף השתתפו בטקס הסיום. גם אנדי רם, כוכב נבחרת הדייויס לשעבר, הגיע, שיחק עם הילדים ואמר בסיום: "כיף להיות חלק מיום כזה ולשמח ילדים בסיכון. זה הפנינג מטורף, כל כך כיף לקבל את האהבה מהילדים ולראות אותם שמחים ונהנים. טניס זה ספורט שנותן כל כך הרבה ערכים לילדים האלה ואין משהו שנוגע בי יותר מילדים".

לאחר ארוחת הצהרים עברו כל הילדים את הכביש ל"ספורטן" שם התקיים טקס הסיום וחלוקת הגביעים בנוכחות ראש עיריית חיפה, יונה יהב. בסיום נהנו כל הילדים מרחצה בבריכה. יום כיף זה מתקיים כבר שנה רביעית ברציפות הודות לחברת לקוסט, התומכת בתכנית חבק בעכו, חברת פנטלנד, קבוצת בן דרור, עיריית חיפה, ספורטן חיפה והמרכז לטניס בישראל.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן