חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: שחר פאר ודודי סלע הודחו מווימבלדון

                             מאת: שי אלון, ONE

שחר פאר הודחה היום (רביעי) מטורניר ווימבלדון בסיבוב הראשון. פאר, שפיגרה 6:2 ו-2:1 אמש כשהחלה הפסקת הגשם, לא הצליחה לשנות את המומנטום מול יוליה גרגאס הגרמניה שהשלימה די בקלות 2:6 גם במערכה השנייה.

המדורגת 22 בטורניר שברה מיד עם חידוש המשחק ל-1:3 ושמרה בקלות ל-1:4. פאר עוד שמרה על ההגשות, אבל גרגאס המשיכה ל-2:5 ובמשחקון הבא, למרות שפאר הצילה שלוש נקודות משחק, היא שברה וקטפה את הניצחון הקל בהזדמנות הרביעית ועלתה ל-0:3 מול פאר בראש בראש. עבור פאר, זו הדחה שנייה רצופה בסיבוב הראשון בוימבלדון.

  גם המערכה הזו הייתה צמודה מאוד ללא שבירות במהלכה הצילו הישראלים עוד נקודת משחק, עד שהצליחו ביתרון 7:8 לשבור סוף סוף בעצמם ולעלות לסיבוב השני, אחרי משחק קשה מאוד מול שני יריבים אלמוניים גם בסבב הזוגות. יריביהם בסיבוב השני יהיו המנצחים בין להנדר פאהס מהודו וראדק סטאפנק מצ'כיה, המדורגים 4 לאלחנדרו פאלה וסנטיאגו גילארדו מקולומביה.

אחרי פאר, גם דודי סלע סיים את חלקו בטורניר היחידים. איבו קרלוביץ' השלים את הניצחון על הישראלי לאחר שגבר עליו 6:7 במערכה השלישית. אתמול זכה הקרואטי בשתי המערכות הראשונות עם 4:6 ו-4:6. עם חידוש המשחק, לא היו שבירות במערכה.

ביתרון 5:6 לקרלוביץ, המשחק שוב נעצר בגלל הגשם וכשחודש, סלע הציל נקודת משחק ולקח את המערכה לשובר שוויון שהיה צמוד עד 5:5, אז השיג קרלוביץ' מיני ברייק ל-5:6 וסיים עם עוד הגשה חזקה את המשחק כולו ועלה לסיבוב השני, שם יפגוש על המגרש המרכזי את אנדי מארי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן