חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: פאר הפסידה לקירילנקו והודחה בניו הייבן

                                          מאת: שי אלון, ONE

שחר פאר (62) הודחה אתמול (שני) בסיבוב הראשון של טורניר ניו הייבן בארה'ב, לאחר שנכנעה למדורגת 14 בעולם, מריה קירילנקו עם 6:2 ו-6:2 על המגרש המרכזי.

קירילנקו, שהגיעה לאחרונה לרבע גמר ווימבלדון ולחצי הגמר באולימפיאדת לונדון, שברה בפתיחת כל אחת מהמערכות ושלטה במשחק, כשלעומתה פאר ביצעה שבע טעויות כפולות וזכתה רק ב-28 אחוזים מהנקודות כשהגישה סרב שני.

קירילנקו פתחה עם ההגשה ל-0:1, שחר פאר השוותה אחרי משחקון צמוד ועלתה לשתי אפשרויות שבירה במשחקון הבא, אבל הרוסיה הצליחה לשמור על ההגשה ובמשחקון הבא, פאר לא הצליחה להכניס סרב ראשון, קירילנקו שברה על האפס ל-1:3.

מכאן עברה השליטה במערכה לידי הרוסיה ששמטה רק משחקון אחד עד לסיומה עם 2:6 אחרי 35 דקות. במערכה השנייה קירילנקו שמרה ושברה  את הישראלית שחבטה שתי טעויות כפולות בדרך ל-0:3.

 

שחר פאר (GettyImages)

פאר. הפסד לקירילנקו (GettyImages)
 

 

פאר הצילה נקודת שבירה במשחקון, עצרה את השטף ושמרה ל-1:3, אבל קירילנקו הגיבה במשחקון הגשה מצוין שכלל שלושה אייסים ועלתה ל-1:4. ההגשות נשמרו ל-2:5, במשחקון הבא פאר הצליחה להציל נקודת משחק אחת, אבל נכנעה בשנייה וקירילנקו סגרה 2:6 נוח תוך שעה ו-11 דקות. קירילנקו תשחק בסיבוב השני מול מונה ברתל מגרמניה שגברה 3:6 ו-5:7 על דניאלה הנטוחובה הסלובקית.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן