חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: סלע הודח בנוטינגהאם, אנדיוני ברבע הגמר בקווינס

                                         מאת: שי אלון, ONE

אכזבה לטניסאי דודי סלע. המחבט הבכיר של ישראל נוצח היום (חמישי) ברבע גמר צ'לנג'ר נוטינגהאם על ידי הסלובני גרג זמלה מהמקום ה-142 בעולם. סלע נכנע בתוך 53 דקות בלבד 6:2 ו-6:3.

סלע המדורג 108 בעולם, שהיה אלוף הטורניר בשנה שעברה ודורג 1 השנה, פתח לא טוב ונשבר כבר במשחקון הפתיחה. הסלובני שמר ל-2:4 ושבר שוב בדרך ל-2:6. במצב של 2:3 לזכותו של סלע במערכה השניה, הוא עלה ל-0:40 מול ההגשה של הסלובני, אך זה הציל את כל נקודות השבירה ושבר בעצמו ל-3:4. מכאן כבר סלע היה מחוץ לתמונת המשחק ויישאר מחוץ לטופ-100 גם בדירוג הבא.

אנדי רם ויוני ארליך המשיכו בדרכם בטורניר הדשא בקווינס וניצחו בקלות את אחד הזוגות הטובים בעולם, רוברט לינשטד משבדיה והוריה טאקו מרומניה (4 בטורניר) בשמינית הגמר 3:6 ו-2:6 בתוך שעה בדיוק. 

רם וארליך שאוהבים מאוד את הדשא מאז שהגיעו לחצי גמר ווימבלדון ב-2002, שנת הפריצה שלהם, שברו כבר במשחקון השישי במערכה הראשונה ל-2:4 ומשם כבר זכו עם 3:6 במערכה. במערכה השניה שברו הישראלים ל-0:1 כבר בפתיחה, שמרו על יתרון השבירה ובמשחקון השביעי שברו שוב ל-2:5 וסגרו עניין ללא קושי. 

 

רם וארליך (יניב גונן)

רם וארליך. ברבע הגמר (יניב גונן)
 

 

ברבע הגמר של טורניר ההכנה הגדול לפני ווימבלדון יחכו להם המנצחים בין פול הנלי מאוסטרליה ואריק בוטראק מארצות הברית המדורגים 8 לאיבו קרלוביץ' הקרואטי ופרנק מוסר מגרמניה. יוני ארליך זכה בטורניר היוקרתי לונדון יחד עם נובאק ג'וקוביץ' ב-2010. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן