חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: ויינברג וגרשוני זכו במדליית הארד בזוגות

הישג נהדר לצד הטניסאים הישראלים נועם גרשוני ושרגא ויינברג. צמד הטניסאים זכה היום (רביעי) במדליית ארד בטניס בדרגת נכות גבוהה (קוואד), לאחר שגבר על הצמד היפני שוטה קוואנו ומיצוטרו מורואישי בשתי מערכות, 3:6 ו-1:6.

המערכה הראשונה נמשכה 40 דקות ואילו השניה 31 דקות. עבור ויינברג זוהי זכיה במדליה נוספת, שכן במשחקים הפראלימפיים הקודמים בבייג'ין הוא זכה במדליית כסף יחד עם בעז קרמר.

לצמד הישראלי, מחכה עוד קרב בתחרויות היחידים, כאשר יתמודדו אחד מול השני בחצי הגמר. הדבר הבטיח זכיה במדליה אחת נוספת לפחות למשלחת. עד כה השיגה המשלחת חמש מדליות – אחת מכסף וארבע מארד (שלוש מתוכן בבריכת השחייה).

לימור לבנת: 'יום חלומי לספורטאים שלנו בלונדון'
שרת התרבות והספורט, לימור לבנת, שיגרה ברכות חמות למשלחת הפראלימפית בלונדון על השיגיה: 'זהו יום חלומי לספורטאים שלנו בלונדון ויום מצוין לספורט הישראלי. המדליות האלה מצטרפות לשתי מדליות ארד של ענבל פיזרו בבריכה ולמדליית הארד של השחיין איציק ממסיטבלוב'.

 

לימור לבנת (חגי ניזרי)

לימור לבנת. 'יום חלומי לספורטאים שלנו בלונדון' (חגי ניזרי)
 

 

'מדובר בספורטאים לא רק מוכשרים, אלא בבני אדם עם לב ענק, חוסן נפשי ורצון גדול להצליח ולהוכיח ששום דבר לא יעצור אותם. אני גאה בהם ומצדיעה להם', סיכמה לבנת. השרה איחלה גם הצלחה לשחיין איאד שלבי שיתחרה במשחה הגמר ב-50 מטרים גב.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן