חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: המשחקים של סלע ושחר פאר הופסקו

                                         מאת: שי אלון, ONE

משחקיהם של דודי סלע ושחר פאר בסיבוב הראשון בטורניר ווימבלדון הופסקו הערב (שלישי) בגלל גשם שהחל לרדת, ולאחר מכן גם בעקבות החשכה במגרשים. כרגע נמצאים השניים בפיגור מול יריביהם.

סלע הפסיד 6:4 ו-6:4 בשתי המערכות הראשונות מול המדורג 59 בעולם, איבו קרלוביץ' הקרואטי. קרלוביץ' שבר כבר בפתיחה את הישראלי ל-0:2, אולם סלע הצליח במפתיע לשבור מיד בחזרה ל-2:1, שמר על ההגשות ועלה לשתי נקודות שבירה נוספות, אלא שאז הקרואטי ירה שני אייסים ושמר על ההגשה. השניים המשיכו עד 4:5 לקרלוביץ' ואז סלע נקלע לפיגור 40:0 כשהגיש כדי להישאר במערכה. בהזדמנות השבירה הראשונה סגר הקרואטי 4:6.

במערכה השניה שמרו השניים על ההגשות שוב עד 4:5 לקרלוביץ' ושוב חזר התסריט מהמערכה הראשונה. סלע לא הצליח לשמור על ההגשות וקרלוביץ' סגר 4:6 גם במערכה הזו. במצב של 1:1 במערכה השלישית הופסק המשחק עקב גשם. סלע וקרלוביץ' יעלו למשחק השני במגרש 5 מחר.

גם שחר פאר נמצאת במצב לא קל. הישראלית נוצחה במערכה הראשונה 6:2 מול הגרמניה יוליה גרגאס. פאר נשברה במשחקון הרביעי של המערכה הראשונה ל-3:1 והגרמניה המדורגת 22 בטורניר ברחה ל-2:5 ושברה שוב כדי לזכות במערכה הראשונה עם 2:6.

 

 

שחר פאר. גם היא נאלצה לרדת מוקדם מדי מהמגרש (רויטרס)

שחר פאר. גם היא נאלצה לרדת מוקדם מדי מהמגרש (רויטרס)
 

 

במערכה השניה נשמרו ההגשות והמשחק הופסק עקב גשם כשגרגאס הוליכה 1:2. אגב, הגרמניה הוליכה 1:18 במאזן הווינרים עד שהמשחק הופסק. פאר וגרגאס יעלו מחר למשחק השני במגרש 6. 

סלע ופאר מצטרפים ל'אנדיוני' שמשחקם הופסק עוד אתמול בפיגור 2:1 במערכות  בסיבוב הראשון , וגם הם לא הצליחו להשתלב בלוח המשחקים היום. משחקם יחודש מחר כמשחק הראשון במגרש 9. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן