חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתבות ONE: דודי סלע עלה למקום ה-105, אמיר וינטרוב ל-175

                            מאת: שי אלון, ONE

עם פרסום דרוג הטניסאים החדש, דודי סלע, עלה שני שלבים למקום ה-105  בעולם. סלע ינסה השבוע לחזור לטופ 100 כשישחק בטורניר דן בוש בהולנד, טורניר דשא כהכנה לווימבלדון  בשבוע הבא.

המחבט מספר 1 שלנו יפתח מול לוקס קובוט הפולני המדורג 48 בעולם. המחבט הישראלי מספר שתיים, אמיר וינטרוב, עלה הבוקר אף הוא שני שלבים למקום ה-175 בעולם. וינטרוב ינסה היום לעבור סוף סוף סיבוב במוקדמות גראנד סלאם כשישחק בסיבוב הראשון במוקדמות ווימבלדון מול הצרפתי ז'ולום רופין, 168  בעולם, משימה בהחלט אפשרית.

אנדי רם ויוני ארליך, שעדיין מחכים לאישור סופי לאולימפיאדת לונדון, יגנו השבוע על תוארם מאיסטבורן מהשנה שעברה. הניקוד על התואר ירד כבר השבוע והשניים צנחו שישה שלבים כל אחד. ארליך מדורג 43 בעולם, רם- 44.

בטופ 10 העולמי לא חלו שינויים השבוע. טומי האס אלוף האלה הטרי זינק בגיל 34, 38 שלבים למקום ה-49 בעולם. דוד נלבנדיאן שבעט בטעות בשופט הקו בגמר טורניר קוווינס לא קיבל ניקוד ואף לא כסף על כל הטורניר בנוסף לפסילה המיידית  במשחק.

 

 

אנדי רם ויוני ארליך. יגנו על התואר מאיסטבורן (GettyImages)

אנדי רם ויוני ארליך. יגנו על התואר מאיסטבורן (GettyImages)
 

 

גשם שעיכב את גמר טורניר בירמינגהאם בין ילנה ינקוביץ' למלני אודין, מעכב גם את דירוגי הנשים הבוקר. לכשיתפרסם הדרוג הרשמי שחר פאר צפויה לעלות ששני שלבים למקום ה-47 בעולם.

פאר תשחק הבוקר (שני) פעמיים בטורניר דן בוש בהולנד. ביחידות מול האוזבקית אקול אמנמנדרובה, 96 בעולם, שעלתה מן המוקדמות. בזוגות פאר תשתף פעולה עם קטרינה בונדרנקו האוקראנית והשתיים ישחקו מול הרומניות אירנה קמילה בגו ו-מוניקה ניקולסקו. גם בטופ 10 לנשים אין שינויים השבוע.

לחצו לכתבה המקורית ב-ONE

כתבות נוספות

דילוג לתוכן